Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Gessler jako nastolatka? Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem z przeszłości! 

Bardzo się zmieniła?

Olga Figaszewska 2 lutego 2019 17:55
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler podzieliła się z fanami archiwalną fotografią! Gwiazda Kuchennych rewolucji za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała, jak wyglądała w wieku siedemnastu lat! Dla jej wielbicieli to prawdziwa gratka! 

Magda Gessler: tak wyglądała w wieku 17 lat!

Restauratorka od czasu do czasu dzieli się z fanami wspomnieniami sprzed lat! Tak było i tym razem. Magda Gessler na Instagramie zamieściła sentymentalne zdjęcie z 1970 roku! Miała wtedy siedemnaście lat! Dzieciństwo i młodość gwiazda spędziła za granicą. Wraz z rodziną wyjechała na Kubę ze względu na zobowiązania zawodowe swojego taty.

 „Pani Magdo miny nic nie zmienily sie u pani tylko wyglad ,ale i tak super pani wyglada teraz 😃😘 ”, „Pani Magdo, cudnie jak zawsze ! 💓 ”, "Marlin 💖💖💖💖", „Najlepsza babka pod słońcem!!! Besos😘😘😘 ”, piszą wielbiciele gwiazdy. Niektórzy podkreślają, że to zdjęcie obrazuje, jak bardzo Lara podobna jest do mamy! Wyglądają jak siostry! „Ojej jaka podobna do Lary 😍😍😍”, komentuje ktoś inny.

Bardzo się zmieniła?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto to ... Kuba 1970 rok... ????

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler, 2018 rok
Fot. Damian KLAMKA/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?