Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion urodziła! Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami

Szczęśliwą nowiną podzielili się na Instagramie

Redakcja VIVA! 16 września 2020 19:40
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Julia Kuczyńska oraz Sebastian Fabijański właśnie zostali rodzicami! Para pochwaliła się szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych. Maffashion urodziła dziecko cztery dni temu. Teraz świeżo upieczeni rodzice postanowili podzielić się tą magiczną chwilą z fanami. Zobacz rozczulające zdjęcia z młodziutkim potomkiem pary!

Maffashion urodziła! Sebastian Fabijański został ojcem

Blogerka i aktor są razem od zeszłego roku. Ogłosili to w styczniu poprzez media społecznościowe. Teraz przyszła chwila na kolejną szczęśliwą nowinę. Maffashion właśnie urodziła dziecko!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BJF 10.09.20 @maffashion_official

Post udostępniony przez Fabijański (@sebastian.fabijanski.official)

Fani już od jakiegoś czasu zauważali zmiany w wyglądzie blogerki. Julia Kuczyńska ciążę trzymała jednak w tajemnicy przed opinią publiczną. Przyznała się dopiero miesiąc temu. Dzisiaj natomiast fani mogą już podziwiać nowo narodzone dziecko Maffashion. Wyglądają razem naprawdę rozczulająco! Dumny tata pochwalił się zdjęciem swojej partnerki z ich pociechą na Instagramie. Blogerka nie pozostała mu dłużna. Tak z dzidziusiem prezentuje się natomiast Sebastian Fabijański... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.