Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion urodziła! Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami

Szczęśliwą nowiną podzielili się na Instagramie

Redakcja VIVA! 16 września 2020 19:40
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Julia Kuczyńska oraz Sebastian Fabijański właśnie zostali rodzicami! Para pochwaliła się szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych. Maffashion urodziła dziecko cztery dni temu. Teraz świeżo upieczeni rodzice postanowili podzielić się tą magiczną chwilą z fanami. Zobacz rozczulające zdjęcia z młodziutkim potomkiem pary!

Maffashion urodziła! Sebastian Fabijański został ojcem

Blogerka i aktor są razem od zeszłego roku. Ogłosili to w styczniu poprzez media społecznościowe. Teraz przyszła chwila na kolejną szczęśliwą nowinę. Maffashion właśnie urodziła dziecko!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BJF 10.09.20 @maffashion_official

Post udostępniony przez Fabijański (@sebastian.fabijanski.official)

Fani już od jakiegoś czasu zauważali zmiany w wyglądzie blogerki. Julia Kuczyńska ciążę trzymała jednak w tajemnicy przed opinią publiczną. Przyznała się dopiero miesiąc temu. Dzisiaj natomiast fani mogą już podziwiać nowo narodzone dziecko Maffashion. Wyglądają razem naprawdę rozczulająco! Dumny tata pochwalił się zdjęciem swojej partnerki z ich pociechą na Instagramie. Blogerka nie pozostała mu dłużna. Tak z dzidziusiem prezentuje się natomiast Sebastian Fabijański... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.