Maffashion na okładce VIVA!Na lato czerwiec 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion już nie ukrywa swojego związku!

Blogerka spędziła z ukochanym Sylwestra

Sabina Zięba 3 stycznia 2020 09:00
Maffashion na okładce VIVA!Na lato czerwiec 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Pod koniec października ubiegłego roku, media obiegła informacja o rozstaniu Maffashion i Czarka Jóźwika. Byli narzeczeni poinformowali fanów o zakończeniu związku za pomocą Instagrama, na który wrzucili filmik ze wspólnej kolacji. To właśnie podczas niej podjęli stanowczą decyzję. Rozpad relacji był zaskoczeniem dla obserwatorów, choć oni sami przyznali, że wszystko psuło się od dłuższego czasu. Teraz znana blogerka potwierdziła przypuszczenia na temat nowego związku na swoim Instastory!

Związek Maffashion i Fabijańskiego

Gdy momentalnie po zakończeniu poprzedniego związku, zaczęto łączyć Maffashion z Sebastianem Fabijańskim, nikt nie chciał w to uwierzyć. Wydawało się, że są z dwóch różnych światów - blogerka modowa, która zdobyła popularność za pomocą Internetu i aktor, raczej trzymający się z dala od blasku fleszy. 

Okazuje się, że jednak coś zaiskrzyło, a przypuszczenia okazały się prawdą. Wyszło na jaw, że zakochani spędzili razem Sylwestra! Choć wcześniej wielokrotnie widywani byli razem, nie komentowali łączącej ich relacji, ani nie publikowali wspólnych zdjęć. Aż do teraz!

Blogerka na Instastory często relacjonuje swoją codzienność. W ostatnią noc starego roku pokazała, jak się bawi. Na zamieszczanych przez nią filmikach można było zauważyć Sebastiana, który bawił się z ukochanym psem Maffashion.

Myślicie, że to potwierdza łączące ich uczucie?  

Maffashiion, Sebastian Fabijański, Sylwester 2019/20
Fot. Instagram

Maffashiion, Sebastian Fabijański, Sylwester 2019/20
Fot. Instagram

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.