Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Orły 2021
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander są parą? 

Na gali Orłów 2021 byli nierozłączni

Olga Figaszewska 22 czerwca 2021 15:18
Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Orły 2021
Fot. TRICOLORS/East News

Podczas 23. gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły nie odstępowali siebie na krok. Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander wzbudzili ogromne zainteresowanie. Na czerwony dywan wkroczyli trzymając się za ręce i nie odrywali od siebie wzroku. Co ich łączy?

Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander na Orłach 2021

Maciej Musiałowski jest zaliczany do grona jednych z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia. Na ekranie jest hipnotyzujący, ale to także wspaniały wokalista i muzyk o niesamowitej wrażliwości. Jego utwór zaśpiewany wspólnie z Julią Wieniawą pt. Zabierz tę miłość bije rekordy wyświetleń na YouTubie.

„Relacje, rozstania i rozbieżności – to emocje, które prowadziły mnie podczas pisania tego utworu. Wyjechałem, nie chciałem stać się ofiarą lockdownu, zamkniętą w mieszkaniu samotnie z psem i głową pełną myśli. Szczęście w nieszczęściu przyniosło zaproszenie od pewnej Rosjanki, która mianowała się moją ciocią. W jej pięknym domu stał fortepian, któremu przyglądałem się dość długo. W końcu się przełamałem. Z dnia na dzień przelałem swoje uczucia na pierwszą zwrotkę i refren”, mówił o utworze.

27-latek był nominowany do Orła 2021 w kategorii – najlepsza główna rola męska za film „Sala samobójców. Hejter”. W filmie pojawiła się także Vanessa Aleksander, z którą Maciej Musiałowski pojawił się na gali Polskich Nagród Filmowych.

Na czerwony dywan aktorzy weszli trzymając się za ręce. Nic dziwnego, że zwrócili na siebie uwagę fotoreporterów. Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander nie wypowiedzieli się do tej pory na temat łączącej ich relacji.

ZOBACZ: Serial Druga szansaAmeryka Express, a wkrótce główna rola! Kim jest Maciej Musiałowski?

Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Orły 2021
Fot. Baranowski Michał/AKPA

Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Orły 2021
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

SPRAWDŹ: Orły 2021: Zakochane pary zachwycały na gali rozdania Polskich Nagród Filmowych

Kim jest Vanessa Aleksander?

Vanessę Aleksander widzowie mogli podziwiać do tej pory w takich produkcjach, jak „Belle Epoque”, „Ultraviolet”, „Wojenne dziewczyny”, „Mały zgon” czy „Sala samobójców. Hejter”. Już jako mała dziewczynka rozpoczęła swoją przygodę ze sztuką. Debiutowała na deskach Teatru Rampa w 2009 roku. Na swoim koncie ma także wiele nagród i wyróżnień. Vanessa Aleksander jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 2019 roku występuje na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie. 

Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Orły 2021
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.