TYLKO U NAS!

Nikodem Rozbicki gwiazdą live'a z VIVĄ! Poznajcie bliżej idola nastolatek

Gdzie obejrzeć wywiad z gwiazdą? Poznaj szczegóły!

Gabriela Czernecka 5 lutego 2019 16:17

Młody, przystojny, ale i piekielnie zdolny! Nikodem Rozbicki już jutro 6 lutego będzie gwiazdą live'a, który przeprowadzimy na łamach naszego Instagrama @viva_magazyn! Jest coś czego nie wiecie o filmie Kogel mogel? Interesuje Was jak wyglądała praca na planie produkcji? A może zastanawiacie się czy Nikodem Rozbicki ma dziewczynę? Na te, i wiele innych pytań odpowie Wam sam aktor! Poznajcie szczegóły. 

Nikodemem Rozbickim w Koglu Moglu 3

Fani kultowej komedii musieli czekać aż 30 lat na kontynuację filmu. I doczekali się. Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 cieszy się ogromną popularnością - do kin w całej Polsce udało się już ponad milion widzów! Na wielkim ekranie po raz kolejny mamy okazję zobaczyć Grażynę Błęcką-Kolską czy Ewę Kasprzyk, ale nie zabrakło także nowych twarzy.

Nikodem Rozbicki - kim jest?

Wśród nich warto wspomnieć o Nikodemie Rozbickim. Kim jest? To 27-letni aktor młodego pokolenia. W telewizji zadebiutował ponad dziesięć lat temu, gościnnie występując w serialu Ojciec Mateusz. Na swoim koncie ma także role w takich produkcjach, jak: Singielka, Prawo Agaty czy Komisarz Alex. Z pewnością większą rozpoznawalność przyniosła mu rola w filmie Baby Blues

W  2016 roku wziął udział w Tańcu z Gwiazdami. Tańczył w parze z Agnieszką Kaczorowską, ostatecznie zajęli szóste miejsce. Wystąpił w drugiej i trzeciej części filmu Listy do M. W 2018 roku zagrał w filmie Świtezianka, Jak pies z Kotem oraz Dywizjon 303. Historia prawdziwa. Skończył studia polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskiem. Dwa lata temu rozpoczął studia  Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej.

Nikodem Rozbicki - dziewczyna

O jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. W 2013 roku głośno było o jego związku z Maffashion. Para poznała się na planie filmu Baby Blues. Chętnie dzielili się wspólnymi zdjęciami w social mediach. Po tym  Nikodem Rozbicki i Maffashion się rozstali, nie stracili kontaktu, pozostali w dobrych stosunkach. W 2016 roku łączono go z aktorką Katarzyną Sawczuk, a niedawno także z Julią Wieniawą. 

Nikodem Rozbicki - Instagram Viva_magazyn live

Gdy pod koniec września do mediów podano, że Nikodem Rozbicki zagra w kontynuacji filmu Kogel Mogel fanki jego talentu z niecierpliwością oczekiwali na datę premiery. Choć aktor debiut telewizyjny ma już za sobą, to wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie należał do niego! Specjalnie dla Was przeprowadzimy 6 lutego 2019 relację na żywo z Nikodemem Rozbickim. Aktor odpowie na każde Wasze pytanie! Jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem? Czy ma dziewczynę? U czyjego boku chciałby kiedyś zagrać? Zapraszamy Was już jutro na Instagram @viva_magazyn o godzinie 14.45! Bądźcie z nami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.