Gdzie obejrzeć wywiad z gwiazdą? Poznaj szczegóły!

Gabriela Czernecka 5 lutego 2019 16:17

Młody, przystojny, ale i piekielnie zdolny! Nikodem Rozbicki już jutro 6 lutego będzie gwiazdą live'a, który przeprowadzimy na łamach naszego Instagrama @viva_magazyn! Jest coś czego nie wiecie o filmie Kogel mogel? Interesuje Was jak wyglądała praca na planie produkcji? A może zastanawiacie się czy Nikodem Rozbicki ma dziewczynę? Na te, i wiele innych pytań odpowie Wam sam aktor! Poznajcie szczegóły. 

Nikodemem Rozbickim w Koglu Moglu 3

Fani kultowej komedii musieli czekać aż 30 lat na kontynuację filmu. I doczekali się. Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 cieszy się ogromną popularnością - do kin w całej Polsce udało się już ponad milion widzów! Na wielkim ekranie po raz kolejny mamy okazję zobaczyć Grażynę Błęcką-Kolską czy Ewę Kasprzyk, ale nie zabrakło także nowych twarzy.

Nikodem Rozbicki - kim jest?

Wśród nich warto wspomnieć o Nikodemie Rozbickim. Kim jest? To 27-letni aktor młodego pokolenia. W telewizji zadebiutował ponad dziesięć lat temu, gościnnie występując w serialu Ojciec Mateusz. Na swoim koncie ma także role w takich produkcjach, jak: Singielka, Prawo Agaty czy Komisarz Alex. Z pewnością większą rozpoznawalność przyniosła mu rola w filmie Baby Blues

W  2016 roku wziął udział w Tańcu z Gwiazdami. Tańczył w parze z Agnieszką Kaczorowską, ostatecznie zajęli szóste miejsce. Wystąpił w drugiej i trzeciej części filmu Listy do M. W 2018 roku zagrał w filmie Świtezianka, Jak pies z Kotem oraz Dywizjon 303. Historia prawdziwa. Skończył studia polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskiem. Dwa lata temu rozpoczął studia  Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej.

Nikodem Rozbicki - dziewczyna

O jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. W 2013 roku głośno było o jego związku z Maffashion. Para poznała się na planie filmu Baby Blues. Chętnie dzielili się wspólnymi zdjęciami w social mediach. Po tym  Nikodem Rozbicki i Maffashion się rozstali, nie stracili kontaktu, pozostali w dobrych stosunkach. W 2016 roku łączono go z aktorką Katarzyną Sawczuk, a niedawno także z Julią Wieniawą. 

Nikodem Rozbicki - Instagram Viva_magazyn live

Gdy pod koniec września do mediów podano, że Nikodem Rozbicki zagra w kontynuacji filmu Kogel Mogel fanki jego talentu z niecierpliwością oczekiwali na datę premiery. Choć aktor debiut telewizyjny ma już za sobą, to wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie należał do niego! Specjalnie dla Was przeprowadzimy 6 lutego 2019 relację na żywo z Nikodemem Rozbickim. Aktor odpowie na każde Wasze pytanie! Jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem? Czy ma dziewczynę? U czyjego boku chciałby kiedyś zagrać? Zapraszamy Was już jutro na Instagram @viva_magazyn o godzinie 14.45! Bądźcie z nami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

1/5
Nikodem Rozbicki
Copyright @Instagram @nikodem
1/5

Nikodem Rozbicki na planie filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

2/5
Nikodem Rozbicki
Copyright @Instagram @nikodem
2/5

Nikodem Rozbicki gwiazdą live'a na Instagramie VIVY!

3/5
Nikodem Rozbicki
Copyright @Instagram @nikodem
3/5

Aktora młodego pokolenia mieliśmy okazję podziwiać właśnie w filmie Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.

4/5
Nikogem Rozbicki, Kogel Mogel 3
Copyright @Instagram/@kogelmogel.official
4/5

Nikodem Rozbicki na planie filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.

5/5
Nikodem Rozbicki
Copyright @ Artur Zawadzki/REPORTER/eastnews
5/5

Bądźcie z nami!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.