Laura Samojłowicz, 20 kwietnia 2023Laura Samojłowicz, 20 kwietnia 2023
Fot. Baranowski Michał/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Laura Samojłowicz była u szczytu kariery i nagle zniknęła. Teraz aktorka pojawiła się na branżowej imprezie

Co u niej słychać?

Olga Figaszewska 13 września 2023 11:17
Laura Samojłowicz, 20 kwietnia 2023Laura Samojłowicz, 20 kwietnia 2023
Fot. Baranowski Michał/AKPA

Sympatię widzów zdobyła rolami w popularnych serialach. W pewnym momencie wycofała się show-biznesu. Laura Samojłowicz pojawiła się we wtorek 12 września na jednym z branżowych eventów. Postawiła na wyrazisty kolor! Co słychać u aktorki? Zobacz, jak się prezentowała!

Laura Samojłowicz - co słychać u aktorki? 

Rola w serialu M jak miłość przyniosła jej wielką popularność i sympatię widzów. Laura Samojłowicz wcielała się w rolę miłości Pawła Zduńskiego.  W 2009 roku aktorka pojawiła się w show Jak Oni śpiewają i sięgnęła po wygraną, otrzymując statuetkę i kontrakt na wydanie płyty. Na scenie nie miała konkurencji i zdobyła serca widzów. Nie kontynuowała jednak wokalnej kariery. Za to widzowie mogli podziwiać potem Laurę Samojłowicz w Hotelu 52, gdzie wcieliła się w rolę Natalii Lipskiej.

Po zakończeniu przygody z serialem, aktorka wycofała się z show-biznesu. W wywiadzie dla Plejady wspominała: „Praca nad tą produkcją była naprawdę trudna – tym bardziej że grałam główną postać i wiedziałam, jak duża spoczywa na mnie odpowiedzialność. Były oczywiście wzloty i upadki, ale czuję, że dałam wtedy z siebie wszystko – serce, czas i emocje. Poświęciłam całą siebie!”. Aktorka nie ukrywała, że współpraca z reżyserem serialu nie układała się najlepiej. Gdy powiedziała o swoich doświadczeniach, poczuła, że wszyscy się od niej odwracają. „Trzeba przeciwstawić się złu, przemocy fizycznej i psychicznej, każdej. Myślę, że przyszedł taki moment, w którym nie boję się mówić, choć nie jest to łatwe. (...) Milczałam przez lata, bo nie było to powszechne, żeby ludzie się bronili, wziąć prawnika, zająć się moimi sprawami, dać konkretny wywiad. Byłam przerażona”, opowiadała potem Beacie Tadli w rozmowie z Onet rano.

Czytaj też: Joanna Racewicz pokazała metamorfozę syna. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny

Laura Samojłowicz, Otwarcie salonu Biologique Recherche, Warszawa, 23.05.2023.
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Laura Samojłowicz, Otwarcie salonu Biologique Recherche, Warszawa, 23.05.2023.

Laura Samojłowicz na czerwonym dywanie

Laura Samojłowicz przeżywała ciężkie chwile. Dlatego postanowiła coś zmienić i wyruszyła w podróż po świecie. Doświadczyła niezwykłych przygód, rozwijała się i osiągnęła pełnię szczęścia. Mieszkała m.in. w Estonii czy w Niemczech. „Zapisałam się do szkoły aktorskiej "Actors Space" na kilkumiesięczny kurs i zajęłam się tam techniką Meisnera. [...] Pomieszkałam w Berlinie pół roku, poczułam jakiś impuls, znowu się spakowałam i stwierdziłam, że jadę dalej. [...] Z plecakiem poleciałam na trzy tygodnie do Tajlandii i zostałam tam dziesięć miesięcy. [...] Zarabiałam, śpiewając w hotelu, bawiąc dzieci na plaży i skręcając sushi w knajpie. Było mi tam bardzo dobrze", relacjonowała w Plejadzie. Po powrocie do kraju dzieliła się swoją wiedzą i talentem w szkole aktorskiej Romy Gąsiorowskiej, pojawiła się w kilku produkcjach (Ślad, Policjantki i policjanci, Asymetria czy Gliniarze).

Laura Samojłowicz odwiedza od czasu do czasu branżowe wydarzenia. 12 września 2023 roku aktorka pojawiła się na pokazie mody Tomasza Ossolińskiego i marki Yes. Zwracała na siebie uwagę neonowym kostiumem. Całość dopełniały okulary w tym samym kolorze, biżuteria i czarna czapka z daszkiem.

Kiedy jeden z dziennikarzy zapytał ją o samopoczucie, aktorka odpowiedziała mu po angielsku: „Thank you, i'm feeling great. And you?”. Damian Glinka, starał się kontynuować rozmowę. Na kolejne pytania, Laura Samojłowicz reagowała szerokim uśmiechem, wzruszeniem ramion bądź milczeniem. W końcu na pytanie o samopoczucie odpowiedziała jednym słowem: „Dobrze”. Dziennikarz zauważył, że gwiazda rzadko pojawia się na salonach, a widzowie za nią tęsknią. „Ojej, to bardzo miłe, chciałam to usłyszeć, dziękuję ci bardzo. Thank you very much, thank you”, usłyszał redaktor Pomponika.    

Sprawdź też: Zjawiskowy pokaz Tomasza Ossolińskiego x YES

Laura Samojłowicz,  YES x Tomasz Ossoliński - premiera najnowszej kolekcji, 12 września 2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Laura Samojłowicz, YES x Tomasz Ossoliński - premiera najnowszej kolekcji, 12 września 2023

Laura Samojłowicz,  YES x Tomasz Ossoliński - premiera najnowszej kolekcji, 12 września 2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.