Lady Gaga i Starbucks
Fot. Getty Images, Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Lady Gaga razem ze Starbucksem zaprojektowała idealne napoje na lato. Wpływy ze sprzedaży wesprą fundację piosenkarki

Weronika Bruździak-Gębura 16 czerwca 2017 10:30
Lady Gaga i Starbucks
Fot. Getty Images, Instagram

Lady Gaga we współpracy ze Starbucksem stworzyła linię kolorowych napojów. Wpływy z ich sprzedaży pójdą na konto Born This Way Foundation, którą piosenkarka założyła razem z mamą, by pomagać młodym ludziom.

 

Współpraca Lady Gagi i Starbucksa

Napoje są cztery i nazywają się „Cups of Kindness” - „Kubki życzliwości”. Można je kupić w amerykańskich i kanadyjskich kawiarniach sieci Starbucks od 13 czerwca do 19. Dwa z nich zostaną w regularnej sprzedaży (Matcha Tea Lemonade i Violet Drink). 25 centów z każdego sprzedanego kubka firma przekaże na konto fundacji Lady Gagi. „Jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi, gdy żyjemy pełnią życia jednocześnie pamiętając o współczuciu. Nasze społeczności są silniejsze, gdy traktujemy się ze wzajemną wielkodusznością i szacunkiem”, powiedziała Lady Gaga w komunikacie prasowym.

 

Skład drinków zaprojektowanych przez Lady Gagę

Obok lubianych i znanych napojów firmy - Pink Drink i Ombre Pink Drink - w skład „Kubków Życzliwości” wchodzą dwa kolejne zaprojektowane przy udziale piosenkarki nowe smaki: Matcha Lemonade i Violet Drink. Co kryje się pod tymi nazwami?

Matcha Lemonade, ponoć ulubiony napój Lady Gagi, to połączenie japońskiej sproszkowanej zielonej herbaty, która nazywa się Matcha, z lemoniadą. „Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia”, powiedziała piosenkarka.

 

Lady Gaga i Starbucks
Fot. materiały prasowe

Na zdjęciu: Matcha Lemonade.

 

Violet Drink składa się z kultowego napoju Starbucksa, Very Berry Hibiscus Refresher (sok z winogron, mrożone jeżyny i ekstrakt zielonej kawy), do którego dodano mleko kokosowe.

 

Lady Gaga i Starbucks
Fot. materiały prasowe

Na zdjęciu: Violet Drink.

 

Polecamy też: Co dwie głowy to nie jedna! Lady Gaga i książę William połączyli siły w walce o zrozumienie dla chorób psychicznych

TAGI #Lady Gaga

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.