Kurt Iswarienko, Shannen Doherty
Fot. Vivien Killilea/WireImage
HISTORIA MIŁOŚCI

Wspiera ją w chorobie, są dekadę po ślubie. Tak kochają się Shannen Doherty i Kurt Iswarienko

To trzeci mąż aktorki

Rafał Kowalski 27 września 2022 16:50
Kurt Iswarienko, Shannen Doherty
Fot. Vivien Killilea/WireImage

Na swoim koncie ma związki, które zakończyły się fiaskiem. Trwające pięć miesięcy małżeństwo z aktorem Ashleyem Hamiltonem, roczne małżeństwo ze sportowcem, Rickiem Salomonem czy liczne romanse... Dopiero poznany czternaście lat temu fotograf i producent filmowy, Kurt Iswarienko, sprawił, że Shannen Doherty znów zaczęła wierzyć w miłość. Dzisiaj zakochani są dla siebie całym światem... Poznaj historię ich miłości w cieniu śmiertelnej choroby.

Shannen Doherty i Kurt Iswarienko – ślub

Był październik 2011, gdy cały świat obiegła wiadomość, że aktorka wcielająca się w postać Brendy Walsh z Beverly Hills 90210 wyszła po raz trzeci za mąż. Media szybko ustaliły, że uroczystość dla 120 gości odbyła się w Malibu i trwała… 30 minut! Wszyscy bliscy artystki otrzymali prośbę, by ubrać się na… czarno! Równie prędko ustalono, że następnym wybrankiem ulubienicy publiczności jest Kurt Iswarienko, z którym Shannen znała się trzy lata.

„Jestem pewna, że tym razem wszystko potoczy się dobrze. Dużo przeszłam w życiu, nabrałam wielu doświadczeń i wierzę, że trzeci ślub będzie w końcu pełnią szczęścia”, miała mówić pełna emocji aktorka w dniu ślubu do pytających ją o samopoczucie mediów.

Zobacz takżeMąż Agnieszki Chylińskiej zrobił jej niespodziankę na 12. rocznicę ślubu. Ten prezent zaskoczył wokalistkę

Kurt Iswarienko, Shannen Doherty, 2009

Kurt Iswarienko, Shannen Doherty, 2009
Fot. Charley Gallay/WireImage

Wpływ walki z nowotworem na związek Doherty i Iswarienki

Najtrudniejszy dla pary okazał się 2015 rok, kiedy to aktorka otrzymała od lekarzy bardzo niepokojącą diagnozę. Chodziło o raka piersi, który został niestety wykryty, gdy atakował już inne narządy. Choroba zacieśniła jeszcze bardziej relacje małżonków ale sprawiła też, że biorą oni pod uwagę najgorsze. Jak mówi aktorka, nigdy nie choruje jedna osoba, a cały związek. „ Jeśli ktoś uważa, że tylko osoba chora mierzy się z rakiem, to jest w wielkim błędzie. On dotyka wszystkich w twoim życiu. Zmienił nas oboje. Patrzymy na życie zupełnie inaczej”, opowiadała Shannen w jednym z wywiadów po tym, przeszła chemioterapię, radioterapię, poddała się mastektomii, a wcześniej także operacji usunięcia guza, dzięki której wykryto przerzuty do węzłów chłonnych.

Niestety choć parę lat temu rak był w reemisji, w lutym 2020 roku żona producenta filmowego wyznała, że choroba powróciła. Z kolei jej ukochany zapewniał, że widzi w partnerce wielką wolę życia, dlatego nigdy nie przestanie o nią walczyć.

O tym, jak wiele mąż znaczy dla gwiazdy serialu Czarodziejki mogliśmy przekonać się kilka miesięcy temu, gdy para udzieliła wywiadu dla Elle. „Myślę, że ludzie wyobrażają sobie osoby w 4. stadium raka jako kogoś, kto siedzi w szarej, szpitalnej piżamie i patrzy przez okno na łożu śmierci. Ja nie widzę pacjentki chorej na raka, kiedy patrzę na Shannen. Widzę tę samą kobietę, w której się zakochałem”, mówił pięknie Kurt Iswarienko.

Zobaczcie, jak świetnie pasują do siebie wizualnie małżonkowie. Życzymy mnóstwa zdrowia. 

Czytaj także: Była znana jako „żona najbogatszego Polaka”. Co dziś robi Grażyna Kulczyk?

Kurt Iswarienko, Shannen Doherty, 2016

Kurt Iswarienko, Shannen Doherty, 2016
Fot. David Crotty/Patrick McMullan via Getty Images

Para kilka miesięcy temu

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?