Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler: „W Kuchennych Rewolucjach ludzie uczą się prawdy o sobie”

Gwiazda opowiedziała o kulisach tworzenia programu i pokazała swoją garderobę!

Olga Figaszewska 23 marca 2020 16:51
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler - restauratorka, artystka, kreatorka smaku, jedna z największych telewizyjnych gwiazd. Od dziesięciu lat prowadzi program Kuchenne Rewolucje i wciąż zaskakuje swoich fanów. Posiada niesamowite poczucie humoru, dystans i inspiruje innych do zmiany swojego życia. Przemawia do wszystkich pokoleń. W mediach społecznościowych zebrała rzeszę swoich wiernych fanów, z którymi wymienia się uwagami i spostrzeżeniami na każdy temat.  Czy Magda Gessler była przygotowana na taki sukces?  Czego o niej nie wiecie? Zobaczcie, co zdradzili na jej temat przyjaciele i znajomi w programie Kulisy Sławy Dzień Dobry TVN. 

Sukces Magdy Gessler. Za co ją kochają widzowie i internauci? 

„Nie byłoby Kuchennych Rewolucji bez Magdy. W ogóle nie byłoby chyba współczesnych mediów bez Magdy. Ona jest ikoną. Legendą w naszym kraju. Ona nigdy się nie powtarza. Myślę, że dlatego telewizja ją tak kocha”, mówił Marcin Tyszka w programie Kulisy Sławy. I trudno się z tym nie zgodzić. Magda Gessler świętowała niedawno 10-lecie programu Kuchennych Rewolucji. 

Telewidzowie pokochali restauratorkę za jej spontaniczność, nieprzewidywalność i dobre serce. Ona stale zaskakuje! Z tej okazji restauratorka w programie Kulisy Sławy wyznała, jak wygląda praca na planie Kuchennych Rewolucji. 

„Mam manię karmienia ludzi. Bez przerwy karmię, również cały zespół ,,Kuchennych rewolucji". (...) Nie wiem, ale chcę się w ten sposób zrewanżować za moje spóźnienia, niepokorność i różne humory. Nie jest łatwo pracować ze mną. Jak już wejdę w rytm, to jest super, ale zanim wejdę w ten rytm, to parę chwil musi upłynąć. Rekordowe spóźnienie? Nie pamiętam”, wyznała Magda Gessler

Każdy odcinek Kuchennych Rewolucji dostarcza widzom wielu emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Magdzie Gessler zdarza się rzucać garnkami albo talerzami i nie owija w bawełnę. 

„Ten talerz jest przerywnikiem, obudzeniem do życia tych, którzy myślą, że to jest żart, że nie powiedzą mi prawdy i są tak twardzi, że „Ja się nie ośmieszę„ czy „Ja sobie dam radę”, dodała restauratorka. 

I podkreśla, że program ma większe znaczenie. „W Kuchennych Rewolucjach ludzie uczą się prawdy o sobie i tego, że trzeba siebie zaakceptować. Zmienić pewne rzeczy i zacząć nową drogę”, mówi Magda Gessler w Uwaga! TVN Kulisy Sławy.

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Magda Gessler jest autentyczna we wszystkim, czego się podejmuje. Jest inspiracją, także jeśli chodzi o stylizacje! Jej wizerunek zewnętrzny jest spójny z jej charakterem, osobowością. Ona przekracza kolejne bariery i bawi się stylem! W programie Kulisy Sławy mogliśmy podziwiać jej nową garderobę! Bajecznie  stroje, dodatki, buty… Wszystko ułożone kolorami i wzorami.  Widok zapiera dech w piersiach! Co więcej! Gwiazda wyznała, że codzienne stylizacje dobiera do swojego aktualnego samopoczucia. 

„To szaleństwo, że byłam w stanie zgromadzić aż tyle rzeczy. Momentami trudno mi w to uwierzyć. To ubrania z pomysłem. Np. ten płaszcz został przywieziony z Maroka. To są rzeczy, które mnie wzruszają, są jak obrazy. Lubię kolor biały, kiedy się cokolwiek dzieje niekontrolowanego w moim życiu, bo mnie to bardzo uspokaja. A w momencie, kiedy jestem szczęśliwa i radosna, zakładam np. rzeczy czarno-białe”, dodała restauratorka. 

Czy była przygotowana na sukces? „W ogóle nie byłam na niego przygotowana. Jeśli ktoś go odbiera jako wielki sukces, to ja to odbieram jako fantastyczną pracę. Radością jest to, że idę przez ulicę i jest korek, a wszyscy mnie pozdrawiają, uśmiechają się”, dodała w Kulisach Sławy Magda Gessler.   

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.