Bradley Cooper, Lady GaGa i Irina Shayk - Oscary 2019. Prawa o ich relacji
Fot. A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Bradley Cooper zwierzał się z problemów miłosnych Lady Gadze... Co na to Irina?

Aktor i modelka nie są już razem

Rafał Kowalski 10 czerwca 2019 09:58
Bradley Cooper, Lady GaGa i Irina Shayk - Oscary 2019. Prawa o ich relacji
Fot. A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

Cztery lata szczęśliwego związku, dwuletnia córeczka, wspólny dom – to już dla Bradleya Coopera i Iriny Shayk przeszłość. Para nie jest już razem. Przed byłymi partnerami rozmowy o tym, jak podzielić opiekę nad córką i praca nad budowaniem relacji po rozstaniu. Okazuje się, że o każdym mniejszym i większym kryzysie między kochankami wiedziała… Lady Gaga!

Cooper zwierzał się Gadze

Kilka dni temu magazyn People podał informację, że Irina Shayk wyprowadziła się z domu, w którym przez kilka lat mieszkała z Bradleyem Cooperem. Paparazzi zrobili jej zdjęcie w drodze na lotnisko. Poza walizkami pełnymi ubrań dojrzeli także brak pierścionka zaręczynowego na palcu modelki.

Czy to Lady Gaga była powodem rozstania gwiazda? Według HollywoodLife.com absolutnie nie. „Wielu twierdzi, że Bradley i Gaga chcą być razem, ale na razie nie o to im chodzi. Bradley potrzebuje przyjaciółki, a Gaga świetnie sprawdza się w tej roli. W żadnym razie nie była przyczyną, dla której Irina wyprowadziła się od Coopera”, czytamy w zagranicznym serwisie plotkarskim.

To samo źródło strony dodało, że przyjaźń piosenkarki i aktora weszła w ostatnich miesiącach na wyższy poziom. Cooper zwierał się Gadze z każdego problemu, jaki miał w związku. „Bradley był bardzo otwarty w dzieleniu się z nią problemami w związku z Iriną, a Gaga była dla niego wsparciem. Wysłuchiwała go i udzielała mu rad. Zbudowali swoją przyjaźń na rozmowach o tym, jak nieudane są ich związki. Doświadczyli bardzo podobnych problemów”, twierdził informator portalu.

Musimy przyznać, że liczba informacji na temat relacji Gagi, Shayk i Coopera jest ogromna. Jesteśmy przekonani, że to nie koniec doniesień na temat miłości, przyjaźni i… nienawiści między tą trójką gwiazd. Myślicie, że aktor i wokalistka, którzy spotkali się na planie Narodzin gwiazdy będą niedługo razem? 

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

rina Shayk, Bradley Cooper, Lea.
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!