Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Kaczoruk W roli głównej, Kaczoruk u Magdy Mołek
Fot. Jacek Poremba, Be Active
O TYM SIĘ MÓWI

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk zostaną rodzicami?! Zdjęcie, które showman opublikował na Instagramie, wywołało lawinę pytań...

Damian Duda 16 września 2017 18:00
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Kaczoruk W roli głównej, Kaczoruk u Magdy Mołek
Fot. Jacek Poremba, Be Active

 

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk są parą od blisko czterech lat. Przez ten czas media rozpisywały się zarówno o kryzysach, jak i o namiętnym uczuciu, które połączyło tę dwójkę. Nic więc dziwnego, że co jakiś czas pojawiają się doniesienia na temat planów pary. Dziennikarz nigdy nie ukrywał, że jego niespełnionym marzeniem jest zostanie ojcem. W wywiadzie, którego partnerka Wojewódzkiego udzieliła w ubiegłym roku, zaznaczała, że relacja, która połączyła ją z Kubą, jest czymś niezwykłym. I to dla niego została w Warszawie. 

 

Zobacz też: Minimalistyczny styl, zapierający dech w piersiach widok na morze... Tak wygląda apartament Kuby Wojewódzkiego w Gdyni

Renata Kaczoruk jest w ciąży?!

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie butów, a dokładniej dwóch par. Na fotografii znajduje się obuwie dorosłego mężczyzny i... dziecka. Fani od razu zaczęli składać gratulacje dziennikarzowi. „No w końcu! Gratulacje! Bo jeszcze trochę i byłbyś dziadkiem, a nie tatą’’, żartuje jeden z internautów. „Córa w drodze???’’, dopytuje drugi. Czy Renata Kaczoruk rzeczywiście jest w ciąży? 

 

 

#sobota

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

Pamiętajmy, że Kuba Wojewódzki niejednokrotnie prowokował swoich fanów. W ubiegłym roku zasugerował w mediach społecznościowych, że wspólnie z Renatą Kaczoruk powiedzieli sobie sakramentalne: „tak’’. Partnerka dziennikarza w rozmowie z jednym z magazynów przyznała, że Wojewódzki wie, jak „wywołać efekt motyla”. „Potrafi wywołać efekt motyla — wystarczy, że coś zasugeruje, i rozpętuje burzę medialną. Czasem nawet bez takiej intencji. Tak było ze ślubem. W serii głośnych, niemalże publicznych »aż do śmierci« brakowało tylko naszego. Wszyscy żyli liczbą sukienek ślubnych, Kuba z tego żartował. Parę ironicznych hashtagów na jego Instagramie i już internet kipiał od rewelacji. A on rozbawiony tym, co się dzieje w prasie, podsuwał jej kolejne »dowody«. Ja zostałam wmieszana w zabawę mimochodem’’, powiedziała Kaczoruk na łamach „Gali’’. Myślicie, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki spodziewają się dziecka? 

 

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Fot. East News

 

Kuba Wojewódzki pali cygaro w Vivie!
Fot. Jacek Poremba

 

Zobacz też: Warszawski apartament Kuby Wojewódzkiego. Zobacz, jak mieszka Król TVN-u!

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.