Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Wybory prezydenckie 2020: Swój start ogłosi też Magda Gessler?!

Restauratorka odpowiedziała na liczne prośby fanów

Rafał Kowalski 12 grudnia 2019 12:58
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Choć wybory na prezydenta Polski odbędą się dopiero wiosną 2020 roku, to zaangażowani w politykę Polacy już pilnie śledzą kolejne informacje związane z tą podniosłą chwilą. W tym roku do grona zainteresowanych wyborami dołączyły też osoby, które na co dzień bardziej związane są z show-biznesem. Mowa na przykład o fanach Magdy Gessler, którzy zachęcali ją do kandydowania. Co na to gwiazda TVN?

Magda Gessler o udziale w wyborach prezydenckich

Informacja o tym, że publicysta i prezenter Szymon Hołownia chce walczyć o urząd prezydenta Polski zmobilizowała wielbicieli innych osób niezwiązanych dotąd z polityką do zachęcania ich do udziału w wyborach. Głową Państwa może bowiem zostać każdy obywatel, który w chwili głosowania ma ukończony 35. rok życia. Taka osoba musi też zdobyć wcześniej poparcie 100 tysięcy osób.

Takiego problemu nie miałaby na pewno Magda Gessler, którą w sieci obserwują miliony Polaków. Stąd jeden z fanów talentu i charyzmy restauratorki poprosił ją o poważne przemyślenie sprawy. „Pani Magdo, niech Pani startuje na prezydenta. Skoro Pan Hołownia może, to Pani tym bardziej”, czytamy w jednej z wiadomości. Gwiazda Kuchennych Rewolucji odpowiedziała internaucie w swoim stylu. „Już nie, teraz robię youtuby”, odpisała.

Magda Gessler nawiązała w wiadomości do kanału w serwisie YouTube, który od wczoraj ruszył z pełną parą. Restauratorka pokazuje na nim, jak poprawnie wykonać przepisy na polskie dania. Na razie ukazały się filmy z barszczem wigilijnym i uszkami. Do Świąt ma zostać opublikowanych jeszcze 10 materiałów, a po Nowym Roku – według Wirtualnych Mediów – to internauci będą decydować, co ma ugotować gwiazda.

Tak czy tak, kolejna osoba spoza polityki na razie nie dołączy do stawki kandydatów na Prezydenta naszego kraju. Żałujecie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.