Księżna Kate, jam otw
Fot. Tim Rooke-Pool/Getty Images
O tym się mówi!

Księżna Kate pojawiła się publicznie pierwszy raz od miesięcy. Zdjęcia mówią wszystko

Wszyscy patrzyli tylko na nią

Aleksandra Frankowska 15 czerwca 2024 17:43
Księżna Kate, jam otw
Fot. Tim Rooke-Pool/Getty Images

W Londynie trwa Trooping The Colour, czyli uroczysta parada z okazji urodzin króla Karola. Po raz pierwszy od miesięcy publicznie pojawiła się również jego synowa, księżna Kate. Żona księcia Williama skradła całą uwagę nie tylko piękną stylizacją. Księżna, która walczy z nowotworem, była niewidziana od miesięcy, a teorii spiskowych na temat jej zniknięcia było mnóstwo. W końcu sama zabrała głos, wyjawiając prawdę o swojej chorobie. Jak wyglądała dziś?

Księżna Kate pojawiła się publicznie

Ostatni raz widziana była publicznie podczas Bożego Narodzenia w 2023 roku. Następnie podano do wiadomości, że czeka ją operacja brzucha i słuch po niej zaginął. Rosnące niepokoje wśród fanów księżnej i pomnażające się okrutne spekulacje na temat jej nieobecności sprawiły, że w marcu 2024 roku ogłosiła, że walczy z rakiem. Dziś po raz pierwszy od tej chwili pojawiła się publicznie podczas parady z okazji urodzin króla Karola. To, co zwróciło uwagę wszystkich, to ciemność w dorożce księżnej i jej dzieci. Takim samym powozem jechał król i królowa, u nich jednak wszystko było dobrze oświetlone. 

ZOBACZ TEŻ: Odszedł z ''Pytania na śniadanie'', postawił na realizację marzenia. Łukasz Nowicki przygotowuje się do wyjazdu

Księżna Kate
Fot. HENRY NICHOLLS/AFP/East News

Księżna Kate
Fot. Backgrid/East News

Kate skradła uwagę wszystkich

Z tej okazji Kate wybrała sukienkę od swojej ulubionej projektantki, Jenny Packham. Biała sukienka z czarnymi elementami, biały kapelusz i szpilki pięknie podkreśliły jej delikatną urodę. Wyglądała świeżo i promiennie. Co najważniejsze, księżna niemal cały czas się uśmiechała. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy rzeczywiście czuje się lepiej, czy to może gra pozorów... 

Księżna Kate
Fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 18.06.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.