Olga Figaszewska 9 stycznia 2017 09:15
1/11
Księżna Kate
Copyright @Getty Images
1/11

Księżna Kate kończy dziś 35 lat!

 

Polecmay też: Dzięki tym zdjęciom brytyjscy fotografowie uhonorowali księżną Kate. Zobacz galerię!

 

Po śmierci Diany nie było osoby, która mogłaby sobie w ten sposób zaskarbić symptię Brytyjczyków. Ona tego dokonała. Trudno jest jej się mierzyć z legendą księżnej Diany. Wiele osób porównuje Kate do "Królowej ludzkich serc". I nie da się ukryć, że oprócz działalności charytatywnej, tragicznie zmarła księżna, ma wpływ również na dobór strojów wybranki księcia Williama. Historia Kate to opowieść o współczesnej księżniczce. Angielskie i europejskie media rysują nam obraz dziewczyny, która pochodzi ze zwyczajnej rodziny. I może właśnie ta "zwyczajność" tak zbliżyła ją do mieszkańców Wielkiej Brytanii?

 

Polecamy też: Co sądzicie o stylizacjach księżnej Kate z jej podróży do Kanady? Jest co podziwiać?

 

Jedyna w swoim rodzaju 

 

Pogodna, ciepła, czarująca śnieżnobiałym uśmiechem. Taka jest księżna Kate.  Królewska Wysokość Księżna Cambridge, Hrabina Strathearn, Baronessa Carrickfergus pielęgnuje angielskie zwyczaje i stara się dotrzymywać kroku mężowi. Odkąd stała się oficjalnie członkiem rodziny królewskiej, aktywnie uczestniczy w życiu monarchii. Podobnie jak Diana, angażuje się w między innymi w działalność charytatywną, pojawia się na wielu ważnych uroczystościach, zabiera głos w istotnych kwestiach, dotyczących opieki zdrowotnej dzieci. A ostatnio wraz z Williamem i ksieciem Harrym, dołączyła do kampanii #HeadsTogether, zwracającej uwagę na problematykę zdrowia psychicznego. Kate pasjonuje się podróżami, fotografią i sztuką. Niedawno została wyróżniona przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Fotograficzne, które nadało jej honorowe członkowstwo. Po raz pierwszy otrzymała je osoba, która do tej pory nie zdobyła nagrody Towarzystwa. Kobiety kochają jej styl, a ona sama udowadnia, że prostota i skromność znaczy więcej niż przepych.

 

Na początku nie wróżono zakochanym szczęśliwego zakończenia. W końcu Kate odbiegała swoim wizerunkiem od oczekiwań co do odpowiedniej kandydatki na żonę młodego Windsora. Ostatecznie zyskała nie tylko poparcie monarchii, ale również ogromną sympatię Brytyjczyków. Co ciekawe. Jest pierwszą księżną, która zdobyła wyższe wykształcenie czy mieszkała przed ślubem z mężem.  

 

Zobacz też: Królowe ludzkich serc. Księżna Kate i księżna Diana nawet podobnie się ubierają. Zobaczcie zdjęcia!​

 

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.