Księżna Camilla, księżna Kate
Fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Chaos i awantury. Między księżną Camillą i księżną Kate doszło do ostrej wymiany zdań

Sensacyjne doniesienia mediów

Olga Figaszewska 20 listopada 2020 17:59
Księżna Camilla, księżna Kate
Fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News

Co tak naprawdę dzieje się w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Nie brakuje kolejnych konfliktów, nieporozumień i nagłych zwrotów akcji. Królowa Elżbieta II w ostatnim czasie nie może nacieszyć się spokojem. Jak donoszą zachodnie media, w pałacu dochodzi do awantur i panuje tam prawdziwy chaos. Członkowie rodziny walczą o władzę?

Księżna Camilla walczy o władzę? 

Zachodnie media coraz częściej sugerują, że królowa Elżbieta II podjęła już ostateczną decyzję i chce zrezygnować z rządzenia krajem. Ma to nastąpić w dniu jej 95. urodzin. To wtedy władza ma zostać przekazana księciu Karolowi, który zastąpi matkę na tronie. Czy rzeczywiście królowa rozważa ustąpienie władzy? Eksperci ds. rodziny królewskiej sądzą, że po Elżbieta II po prostu upoważni księcia Karola do pełnienia jej obowiązków.

Ale syn królowej już przygotowuje się nowej funkcji, w której wypełnianiu będzie go wspierała księżna Camilla.

Zachodnie sugerują, ze żona księcia nie może doczekać się tego momentu. Co więcej, poczuła się zagrożona, kiedy coraz więcej mówi się o tym, że to nie Karol, a książę William zasiądzie na królewskim tronie. To oznacza, że Kate zostałaby królową małżonką. 

Nie da się ukryć, że para książęca Cambridge cieszy się o wiele większą sympatią i zaufaniem. Księżna Kate i książę William sumiennie wypełniają swoje obowiązki i godnie reprezentują monarchię.

,,Kate jest pierwszą i jedyną żoną Williama, więc ma wszystkie odpowiednie kwalifikacje. Jest aktywna w mediach społecznościowych i nie czuje dyskomfortu podczas udzielania wywiadów telewizyjnych. Kiedyś nie pojawiała się na imprezie bez obecności męża, a teraz sama uczestniczy w wielu oficjalnych uroczystościach, co oznacza, że jest gotowa zostać królową", zdradziła osoba z otoczenia dworu w komentarzu dla US Weekly.

Tej popularności zazdrości im księżna Camilla. Oboje z mężem nie mogą pochwalić się zbyt dobrą prasą. Księciu Karolowi wypominano nonszalancki tryb życia, a część Brytyjczyków wciąż nie wybaczyła Camilli, że zajęła miejsce Diany.

Jak poinformował niedawno The Touch, żona księcia Karola postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Między Camillą i Kate miało dojść do przykrej wymiany zdań. „William zostanie królem, a Kate królową. Camilla nie jest z tego zadowolona i powiedziała o tym Kate, dlatego teraz w pałacu panuje prawdziwy chaos”, zdradziło źródło The Touch.  

Księżna Camilla, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?