księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Archie już pokazuje charakterek?!

Harry skomentował zachowanie syna! Takiej reakcji nikt się nie spodziewał?!

Redakcja Viva! 19 listopada 2019 06:45
księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

Pojawia się i skupia na sobie całą uwagę. Książę Archie niedawno przyszedł na świat, a już podbija salony! Wraz z rodzicami wybrał się na kolejną imprezę i… pokazał swój charakter? Książę Harry w zabawny sposób skomentował jego zachowanie.

Książę Archie na kinderbalu

To była miła odmiana. Książę Archie nie musiał tym razem udawać się w daleką podróż. Na więcej zagranicznych wojaży przyjdzie jeszcze czas. Księżna Meghan i książę Harry zabrali synka na przyjęcie  niedaleko posiadłości Frogmore Cottage! Chcą, by maluch zdobywał kolejne umiejętności, rozwijał się, spędzając więcej czas ze swoimi rówieśnikami. Ale to nie wszystko, bo jak podają brytyjskie media książę bawił się wyśmienicie przede wszystkim w towarzystwie rudowłosych!  Dobry humor go nie opuszczał.

„Archie świetnie się bawił. Czołgał się dookoła i był szczególnie zabrany z dwójką innych rudowłosych dzieci”, informuje magazyn People.

Sytuację podobno postanowił skomentować książę Harry.  „Rudzi muszą trzymać się razem”, podsumował.

Archie Harrison chrzest
Fot. Instagram

księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…