księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Archie już pokazuje charakterek?!

Harry skomentował zachowanie syna! Takiej reakcji nikt się nie spodziewał?!

Redakcja Viva! 19 listopada 2019 06:45
księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

Pojawia się i skupia na sobie całą uwagę. Książę Archie niedawno przyszedł na świat, a już podbija salony! Wraz z rodzicami wybrał się na kolejną imprezę i… pokazał swój charakter? Książę Harry w zabawny sposób skomentował jego zachowanie.

Książę Archie na kinderbalu

To była miła odmiana. Książę Archie nie musiał tym razem udawać się w daleką podróż. Na więcej zagranicznych wojaży przyjdzie jeszcze czas. Księżna Meghan i książę Harry zabrali synka na przyjęcie  niedaleko posiadłości Frogmore Cottage! Chcą, by maluch zdobywał kolejne umiejętności, rozwijał się, spędzając więcej czas ze swoimi rówieśnikami. Ale to nie wszystko, bo jak podają brytyjskie media książę bawił się wyśmienicie przede wszystkim w towarzystwie rudowłosych!  Dobry humor go nie opuszczał.

„Archie świetnie się bawił. Czołgał się dookoła i był szczególnie zabrany z dwójką innych rudowłosych dzieci”, informuje magazyn People.

Sytuację podobno postanowił skomentować książę Harry.  „Rudzi muszą trzymać się razem”, podsumował.

Archie Harrison chrzest
Fot. Instagram

księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.