Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
Z ŻYCIA GWIAZD

Długo mówiono o ich chłodnej relacji. Andrzej Piaseczny przerwał milczenie na temat brata 

W wielu kwestiach jest zdecydowanym przeciwieństwem piosenkarza

Rafał Kowalski 24 lutego 2024 17:56
Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Gdy do naszych domów wchodzi polityka, łatwo o ostrzejszą wymianę zdań. Szczególnie gdy mamy różne poglądy. Wie o tym doskonale Andrzej Piaseczny, który kilka lat temu opowiadał o tym, że w jego familii występuje „linia podziału”. Stania po jej dwóch różnych stronach długo doszukiwano się u artysty i jego brata Krzysztofa. Czy dziś mają dobre relacje?

Brat Andrzeja Piasecznego - kto to? Poglądy polityczne, zdjęcie

Niedawno przez media przetoczyła się fal artykułów sugerująca, że Andrzej Piaseczny i jego brat Krzysztof nie pozostają w dobrej relacji. Super Express tak opisywał pana Krzysztofa. „Jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR. Działał także w opozycji demokratycznej, za co otrzymał Złoty Krzyż Zasługi od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla Piaska problemem mogą być poglądy polityczne brata", czytaliśmy kilka lat temu.

Sam wokalista opowiadał w Onet Rano, że nie każdy w rodzinie zgadza się z jego wizjami politycznymi. „Istnieje różnica zdań, tak, jak w wielu rodzinach, ale kiedy siadamy do stołu, nie rozmawiamy o polityce w ogóle. […] Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami”, słuchaliśmy.

Panowie nie opowiadali o sobie w mediach nigdy więcej. Nie pokazywali się też razem na zdjęciach. Choć jak wygląda Krzysztof Piaseczny wiadomo, chociażby dzięki jego występowi w Telewizji TRWAM należącej do fundacji założonej przez m.in. o. Tadeusza Rydzyka.

Krzysztof Piaseczny, brat Andrzeja Piasecznego, zdjęcie
Fot. Screen z YouTube

Jaka jest prawda o kontakcie braci?

ZOBACZ TEŻ: Dzieli ich siedemnaście lat, nie wróżono im przyszłości. Wojciech Wysocki zdradził przepis na udany związek

Piasek dementuje plotki o bracie

Publikacje ostatnich dni sprawiły, że Andrzej Piaseczny – który rzadko nawiązuje w swoich wypowiedziach do życia prywatnego -  nagrał specjalne wideo, w którym powiedział, jaka jest prawda na temat jego relacji z Krzysztofem.

Okazuje się, że chłodny kontakt to już przeszłość. „Nieczęsto cokolwiek prostuję, ale ponieważ doniesiono mi, że gdzieś tam napisano, że mam bardzo niedobre relacje ze swoim bratem. Dzisiaj to bzdura”, powiedział, podkreślając słowo „dzisiaj”.

Każdemu życzymy otwartości na drugiego człowieka i chęci utrzymywania dobrych relacji – szczególnie z najbliższymi! 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Serca telewidzów podbił jako wybitny lekarz w serialu „Na dobre i na złe”. Jak wygląda dziś Piotr Garlicki?

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny, Koncert charytatywny Chwała Ukrainie, 25.04.2022, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.