Krystyna Pawłowicz
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krystyna Pawłowicz porównała się do Demi Moore. Tak oceniła urodę hollywoodzkiej gwiazdy

"Nie zaimponuje mi", pisze

Olga Figaszewska 20 marca 2024 09:48
Krystyna Pawłowicz
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Utalentowana aktorka od lat cieszy się sympatią fanów. Wielbiciele Demi Moore zachwycają się jej urodą i nie szczędzą komplementów amerykańskiej gwieździe. Jedno z ostatnich zdjęć aktorki wywołało ogromne emocje. Do dyskusji na jednej z platform niespodziewanie dołączyła Krystyna Pawłowicz. Polska polityk porównała się do Demi Moore. Nie da się ukryć, że jej wpis zaskoczył internautów.

Krystyna Pawłowicz porównała się do Demi Moore

Demi Moore zyskała popularność dzięki kreacjom w filmach Uwierz w ducha, Striptiz czy G.I. Jane. Widzowie cenią jej talent – nie tylko aktorski, gwiazda zajmuje się też reżyserią, a przed laty pracowała jako modelka. Gdy ostatnio pojawiła się na afterparty Vanity Fair, skupiła na sobie uwagę fotografów, a internauci nie szczędzili jej komplementów. Dla niej czas się zatrzymał! Wciąż zachwyca urodą i sylwetką. Na imprezie olśniła wszystkich suknią w czekoladowym kolorze z odważnym wycięciem. Wyglądała zjawiskowo!

Jeden z użytkowników portalu X  opublikował niedawno zdjęcie aktorki, które zostało wykonane przed wspomnianą galą. Zasugerował, że gwiazda poddaje się zabiegom plastycznym. Od wielu lat ten temat wciąż poruszany jest w sieci. Demi Moore nigdy nie potwierdzała podobnych informacji, a te pojawiają się w sieci od lat. Pytana o operacje odpowiadała, że nie wyobraża sobie ingerencji chirurga w wygląd.

Sprawdź też: Demi Moore z córkami na afterparty Vanity Fair po Oscarach 2024

 „61-letnia Demi Moore. Jej chirurg plastyczny prawdopodobnie musiał pracować przy klepaniu Passatów z Niemiec”, pisał internauta. Pod postem zaroiło się od komplementów użytkowników sieci, którzy jednogłośnie orzekli, że gwiazda wygląda świetnie.

Nieoczekiwanie do dyskusji dołączyła Krystyna Pawłowicz. Polska polityk udostępniła swoje zdjęcia sprzed dekady, gdy była w podobnym wieku do hollywoodzkiej gwiazdy. Zaznaczyła, że sama nigdy nie korzystała z żadnych zabiegów. „Jak fun, to fun… Nie zaimponuje mi. Tu mam 62 — 63 lata… Bez chirurga”, napisała Krystyna Pawłowicz.     

Jeden z internautów zapytał, czy posłanka zamieściła ten post na poważnie. „Wpis — fun, zdjęcia — prawdziwe. Panie Marcinie, proszę się nie spinać, ładna dziś pogoda…”, odpowiedziała. 

Sprawdź też: Gwiazdy zaskoczyły stylizacjami podczas nagrania „Disney: koncert spełnionych marzeń” 

Apartament, który należał do Demi Moore na sprzedaż
Fot. Getty Images

[Tekst opublikowany na Viva Historie 23.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.