Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

„Pracuje jako lekarz na pierwszej linii frontu”. Magda Gessler drży o zdrowie ukochanego

Jak radzi sobie z tęsknotą?

Olga Figaszewska 26 marca 2020 12:51
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie. Każdy próbuje dostosować się do nowych warunków. Najważniejsze, by zwiększyć wszystkie środki ostrożności i przestrzegać kwarantanny. O to apelują także gwiazdy. Wśród nich Magda Gessler, która zachęca do tego swoich wielbicieli i coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych. A czas izolacji jest dla niej teraz wyjątkowo trudny... Pandemia koronawirusa rozdzieliła ją z ukochanym. Waldemar Kozerawski przebywa teraz w Kanadzie. Restauratorka martwi się o jego zdrowie. Jak sobie radzi? 

Magda Gessler obawia się o ukochanego

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski od lat tworzą zgodną parę. Swoje codzienne życie dzielą między Polską, a Kanadą, gdzie ukochany restauratorki jest lekarzem. Widują się regularnie i przekonują, że związek na odległość wpływa pozytywnie na ich relacje. Jeszcze bardziej doceniają każdą chwilę spędzoną razem. Teraz wszystko wskazuje na to, że Magda Gessler i Waldemar Kozerawski będą musieli liczyć się z dłuższą rozłąką. Restauratorka drży o zdrowie swojego ukochanego, który w dobie koronawirusa codziennie przyjmuje w Kanadzie swoich pacjentów. 


Magda Gessler podzieliła się z fanami swoimi uczuciami i na Facebooku zamieściła poruszający wpis. 

,,Bez kochanego Waldemara. On pracuje ciężko w Kanadzie jako lekarz na pierwszej linii frontu, przyjmując swoich pacjentów. Ja ze względu na sytuacje nie doleciałem. Jest nam bardzo źle, ale mam nadzieję jak najszybciej do niego dołączyć. Ta niewiadoma jest straszna? Kiedy?", pisze Magda Gessler. 

Po raz kolejny zaapelowała do swoich fanów, by zostali w domach.

,,Proszę was #zostańcie w domu może wtedy ludzie zakochani znów będą mogli być razem. Czy tych którzy zostali rozdzieleni tą zarazą jest dużo? Czy jeszcze ktoś ma taka sytuacje jak ja? Piszcie ... prosze będziemy się wspierać", dodała. 

,,Milość uskrzydla, dodaje otuchy, a także natchnienie.. Wykorzystajmy ten czas jaki mamy dla siebie. .❤️❤️❤️ Tęsknie....", napisała restauratorka pod kolejną fotografią z ukochanym. 

W komentarzach obserwatorzy dzielą się z Magdą Gessler swoimi historiami i doskonale rozumieją obawy gwiazdy. Wszystkich nas łączy strach o bezpieczeństwo naszych bliskich. 

,,Pani Magdo ja jestem w takiej sytuacji ☹️ Mój mąż jest marynarzem.", ,,Moje siostry mieszkają we Włoszech. Codziennie jak się budzę to sprawdzam co u nich", ,,Rozłąka jest straszna. Przyleciałam do Polski z Kanady na dwa tygodnie i wybuchła ta cała sytuacja z dnia na dzień. Nie mogę wrócić do męża czekam aż otworzą granice. Musimy to przetrwać Pani Magdo", ,,Ciężka sytuacja dla całego świata i wielki szacunek dla ludzi którzy muszą pracować by pomagać i ułatwiać życie innym . Żyjmy z optymizmem i nadzieją że nasi bliscy będą już nie długo z nami czego życzę Pani i wszystkim ludziom na świecie #zostań w domu#życie mamy jedno", czytamy.  

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.