Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe
WYJĄTKOWY KONCERT

Wyjątkowy koncert z okazji okrągłych urodzin! Natalia Kukulska przypomni swoje największe przeboje

8 marca 2016 06:32
Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

Natalia Kukulska pierwszą płytę wydała w wieku 10 lat, a od tamtego czasu oglądaliśmy ją w różnych wcieleniach. Nie lubi oglądać się za siebie, skupia się na szukaniu nowych muzycznych dróg, jak na eksperymentalnej płycie „Ósmy plan” z 2014 roku. Dlatego unika  podsumowań i jubileuszy, chyba że okazja jest wyjątkowa. I tak jest właśnie teraz! W pierwszy dzień wiosny w warszawskiej Stodole odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 40 urodzin artystki.
Polecamy: Natalia Kukulska skończyła 40 lat. Pamiętacie jak kiedyś wyglądała? Zobaczcie najlepsze sesje z VIVY!

 

Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

Natalia Kukulska.


Zapowiedziała już, że usłyszymy na nim zarówno ostatnie elektroniczne nagrania jak i starsze utwory w nowych odsłonach. Decyzję jakie piosenki przypomni Natalia Kukulska zostawia swoim fanom - zostaną wybrane w internetowym głosowaniu, którego szczegóły znane będą wkrótce.

Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

 

Natalia Kukulska, koncert w Stodole, 21 marca 2016
Fot. materiały prasowe

Koncert odbędzie się 21 marca 2016 w warszawskim klubie Stodoła. Bilety w cenie 45 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu) można nabyć w klubie oraz za pośrednictwem serwisów ticketpro, eventim i ebilet.
 

Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

3 marca Natalia Kukulska obchodziła okrągłe 40. urodziny.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…