Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe
WYJĄTKOWY KONCERT

Wyjątkowy koncert z okazji okrągłych urodzin! Natalia Kukulska przypomni swoje największe przeboje

Aleksandra Leszczyńska 8 marca 2016 06:32
Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

Natalia Kukulska pierwszą płytę wydała w wieku 10 lat, a od tamtego czasu oglądaliśmy ją w różnych wcieleniach. Nie lubi oglądać się za siebie, skupia się na szukaniu nowych muzycznych dróg, jak na eksperymentalnej płycie „Ósmy plan” z 2014 roku. Dlatego unika  podsumowań i jubileuszy, chyba że okazja jest wyjątkowa. I tak jest właśnie teraz! W pierwszy dzień wiosny w warszawskiej Stodole odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 40 urodzin artystki.
Polecamy: Natalia Kukulska skończyła 40 lat. Pamiętacie jak kiedyś wyglądała? Zobaczcie najlepsze sesje z VIVY!

 

Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

Natalia Kukulska.


Zapowiedziała już, że usłyszymy na nim zarówno ostatnie elektroniczne nagrania jak i starsze utwory w nowych odsłonach. Decyzję jakie piosenki przypomni Natalia Kukulska zostawia swoim fanom - zostaną wybrane w internetowym głosowaniu, którego szczegóły znane będą wkrótce.

Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

 

Natalia Kukulska, koncert w Stodole, 21 marca 2016
Fot. materiały prasowe

Koncert odbędzie się 21 marca 2016 w warszawskim klubie Stodoła. Bilety w cenie 45 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu) można nabyć w klubie oraz za pośrednictwem serwisów ticketpro, eventim i ebilet.
 

Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

3 marca Natalia Kukulska obchodziła okrągłe 40. urodziny.

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.