Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe
WYJĄTKOWY KONCERT

Wyjątkowy koncert z okazji okrągłych urodzin! Natalia Kukulska przypomni swoje największe przeboje

8 marca 2016 06:32
Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

Natalia Kukulska pierwszą płytę wydała w wieku 10 lat, a od tamtego czasu oglądaliśmy ją w różnych wcieleniach. Nie lubi oglądać się za siebie, skupia się na szukaniu nowych muzycznych dróg, jak na eksperymentalnej płycie „Ósmy plan” z 2014 roku. Dlatego unika  podsumowań i jubileuszy, chyba że okazja jest wyjątkowa. I tak jest właśnie teraz! W pierwszy dzień wiosny w warszawskiej Stodole odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 40 urodzin artystki.
Polecamy: Natalia Kukulska skończyła 40 lat. Pamiętacie jak kiedyś wyglądała? Zobaczcie najlepsze sesje z VIVY!

 

Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

Natalia Kukulska.


Zapowiedziała już, że usłyszymy na nim zarówno ostatnie elektroniczne nagrania jak i starsze utwory w nowych odsłonach. Decyzję jakie piosenki przypomni Natalia Kukulska zostawia swoim fanom - zostaną wybrane w internetowym głosowaniu, którego szczegóły znane będą wkrótce.

Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

 

Natalia Kukulska, koncert w Stodole, 21 marca 2016
Fot. materiały prasowe

Koncert odbędzie się 21 marca 2016 w warszawskim klubie Stodoła. Bilety w cenie 45 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu) można nabyć w klubie oraz za pośrednictwem serwisów ticketpro, eventim i ebilet.
 

Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

3 marca Natalia Kukulska obchodziła okrągłe 40. urodziny.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.