Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe
WYJĄTKOWY KONCERT

Wyjątkowy koncert z okazji okrągłych urodzin! Natalia Kukulska przypomni swoje największe przeboje

8 marca 2016 06:32
Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

Natalia Kukulska pierwszą płytę wydała w wieku 10 lat, a od tamtego czasu oglądaliśmy ją w różnych wcieleniach. Nie lubi oglądać się za siebie, skupia się na szukaniu nowych muzycznych dróg, jak na eksperymentalnej płycie „Ósmy plan” z 2014 roku. Dlatego unika  podsumowań i jubileuszy, chyba że okazja jest wyjątkowa. I tak jest właśnie teraz! W pierwszy dzień wiosny w warszawskiej Stodole odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 40 urodzin artystki.
Polecamy: Natalia Kukulska skończyła 40 lat. Pamiętacie jak kiedyś wyglądała? Zobaczcie najlepsze sesje z VIVY!

 

Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

Natalia Kukulska.


Zapowiedziała już, że usłyszymy na nim zarówno ostatnie elektroniczne nagrania jak i starsze utwory w nowych odsłonach. Decyzję jakie piosenki przypomni Natalia Kukulska zostawia swoim fanom - zostaną wybrane w internetowym głosowaniu, którego szczegóły znane będą wkrótce.

Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

 

Natalia Kukulska, koncert w Stodole, 21 marca 2016
Fot. materiały prasowe

Koncert odbędzie się 21 marca 2016 w warszawskim klubie Stodoła. Bilety w cenie 45 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu) można nabyć w klubie oraz za pośrednictwem serwisów ticketpro, eventim i ebilet.
 

Natalia Kukulska
Fot. materiały prasowe

3 marca Natalia Kukulska obchodziła okrągłe 40. urodziny.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.