Księżna Kate, księżna Camilla
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Spektakularna kłótnia księżnej Camilli z księżną Kate wyciekła do mediów. O co poszło?

Nawet obecność monarchini nie przeszkadzała im w wymianie ostrych komentarzy...

Gabriela Czernecka 11 stycznia 2021 16:38
Księżna Kate, księżna Camilla
Fot. Getty Images

Księżna Kate i księżna Camilla bohaterkami skandalu. Jak donosi magazyn Star księżne pokłóciły się w czasie świąt Bożego Narodzenia. Nie zważały na obecność królowej Elżbiety II i wymieniły między sobą kilka ostrych komentarzy. Tabloid ujawnia szczegóły awantury.

Kłótnia Kate i Camilli w święta. O co poszło?

Minione święta nie były łatwe dla monarchini. Po raz pierwszy od lat nie spędziła ich w swojej ulubionej rezydencji Sandringham, gdzie zgodnie z tradycją docierała pociągiem. Święta spędziła tylko w towarzystwie księcia Filipa, a nie jak zwykle, w gronie całej rodziny. Wszyscy Windsorowie umówili się jednak na wspólne spotkanie w tym wyjątkowym czasie poprzez aplikację internetową Zoom. Niestety wspólne spotkanie nie skończyło się najlepiej. Tak przynajmniej twierdzi magazyn Star, który ujawnia, że podczas połączenia doszło do ogromnej awantury między księżną Kate a księżną Camillą.

Magazyn Star okładka

Magazyn pisze wprost, że było to „Boże Narodzenie z piekła rodem”. Podobno księżna Camilla mocno przeżyła to, w jaki sposób ukazano ją w piątym sezonie serialu The Crown, przez co w ostatnich miesiącach nie mówiło się o niej zbyt pochlebnie. To mocno wstrząsnęło żoną księcia Karola, która twierdzi, że dzięki serialowi księżna Kate wykorzystuje sytuację i dyskredytuje ją jako księżną i żonę przyszłego następcy tronu. 

Według magazynu Star, między paniami doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. Nawet obecność monarchini nie powstrzymała księżnych przed ostrymi komentarzami: „Początkowo zaczęły się przekomarzać, zrzucać winę na siebie. W końcu w oczach Kate pojawiły się łzy. Królowa była wściekła na ich zachowanie”, czytamy w magazynie Star.

Zdaniem źródła magazynu, monarchini była wstrząśnięta zachowaniem księżnych. I choć próbowała załagodzić sytuację to niestety, nie udało się jej to. W końcu kłótnia skończyła się tym, że… księżna Kate rozłączyła się. Informator magazynu ujawnia, że księżna Camilla co jakiś czas pozwala sobie na niezbyt przychylne komentarze i docinki na temat Kate i jej małżeństwa z Williamem. Gdy te plotki dotarły do księcia Williama, ten miał zaapelować do ojca o to, by zwrócił uwagę na zachowanie żony: „Powiedział mu przez telefon, że ma zwrócić żonie uwagę, bo inaczej podejmie stanowcze kroki”.

Już od dłuższego czasu pojawiają się informacje o wyścigu Kate i Camilli po tytuł królowej. Oczywiste jest jednak to, że sukcesji brytyjskiego tronu nie może od tak zmienić i to książę Karol po królowej Elżbiecie II zostanie królem, chyba, że monarchini zdecyduje inaczej. Niewielu jednak przypuszcza, by tak się stało, księżnym pozostaje więc pogodzić się z całą sytuacją...  

Księżna Kate, księżna Camilla
Fot. Getty Images

Księżna Kate, księżna Camilla
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.