Julio Iglesias Junior
Fot. ZAK BENNETT/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Julio Iglesias Junior wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką!

Co wiemy o synu Julio Iglesiasa?

Olga Figaszewska 27 grudnia 2021 20:53
Julio Iglesias Junior
Fot. ZAK BENNETT/AFP/East News

Julio Iglesias Junior wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką! Syn Julio Iglesiasa i brat Enrique Iglesiasa pojawi się na scenie w Zakopanem, gdzie wykona największe przeboje taty i brata. To będą niezapomniane emocje!

Kim jest syn Julio Iglesiasa? Julio Iglesias Junior wystąpi w Polsce

Starszy brat Enrique Iglesiasa wystąpi w Polsce. To nie pierwszy raz, kiedy odwiedza nasz kraj. W 2011 roku przybył na Festiwal Piosenki Rosyjskiej. A już za kilka dni zobaczymy go na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Julio Iglesias Junior zachwyci publiczność w Zakopanem i przed telewizorami, wykonując utwory z repertuaru ojca i brata. Oprócz artysty na scenie pojawią się m.in.: Zenon Martyniuk, Maryl Rodowicz, Sławomir, Thomas Anders, Weekend, Playboys, Rafał Brzozowski.

Co wiemy o zagranicznym artyście?

Zobacz też: Muzyka i rodzina są dla niego całym światem. Tak wyglądają dzieci Enrique Iglesiasa!

Julio Iglesias Junior również odziedziczył muzyczny talent po ojcu. Jednak od lat pozostawał w jego cieniu. 48-latek jest owocem związku muzyka z Marią Isabel Preysler. Zanim Julio Iglesias Junior związał swoje życie ze sceną, myślał o prowadzeniu biznesu. Jednak po pewnym czasie stwierdził, że jego powołaniem jest muzyka. Syn Julio Iglesiasa próbował swoich sił w programach rozrywkowych. Występował na parkiecie hiszpańskiego Tańca z Gwiazdami i scenie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W USA wygrał program Gone Country i wystąpił w rozrywkowym show telewizji ABC „Superstars".

Co ciekawe, świetnie daje sobie radę w roli modela. Brał udział w kampaniach reklamowych m.in. dla Versace. Na swoim koncie ma także udział w serialu Jak grom z jasnego nieba. Pierwszy album muzyczny wydał w wieku 26 lat. Następnie na rynku wydawniczym ukazały się kolejne trzy krążki. Ostatnia płyta pojawiła się płyta Latin Lovers w 2014 roku.

Na Instagramie śledzi go ponad 155 tysięcy osób. Tam też dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego i archiwalnymi materiałami z dzieciństwa.  

ZOBACZ: Anna Kournikova i Enrique Iglesias są jedną z najbardziej tajemniczych par...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.