Justyna Steczkowska, syn Stanisław
Fot. archiwum prywatne J. Steczkowskiej
DZIECI GWIAZD

Kim jest i czym się zajmuje Stanisław Myszkowski, czyli młodszy syn Justyny Steczkowskiej?

Jest mniej medialny w porównaniu do swojego brata Leona!

Karol Sowa 14 września 2022 17:01
Justyna Steczkowska, syn Stanisław
Fot. archiwum prywatne J. Steczkowskiej

Jak dobrze wiemy Justyna Steczkowska nie należy do tego grona gwiazd, które szczegółowo pokazują w mediach swoją prywatność. Stara się jej chronić, jak tylko potrafi. Jednak zdarza się, że od czasu do czasu uchyli swoim fanom rąbka tajemnicy. Kilka miesięcy temu, „Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci" zorganizowała koncert, w którym wzięło udział wiele znanych muzyków wraz ze swoimi pociechami. I właśnie tam mogliśmy zobaczyć synów piosenkarki- Leona Myszkowskiego oraz Stanisława Myszkowskiego, którzy wystąpili ze swoją mamą na jednej scenie. Kim jest oraz jak wygląda teraz Stanisław? Pociecha artystki 29 lipca świętowała 17. urodziny! 

Co robi Stanisław Myszkowski? 

Jest o pięć lat młodszy od swojego brata Leona. W lipcu skończył 17 lat. Gwiazda ze swoim drugim z kolei dzieckiem postanowiła zaskoczyć widzów.  W maju, podczas koncertu Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, nastolatek akompaniował swojej mamie na fortepianie do piosenki pod tytułem Moon River, która znana jest z filmu Śniadanie u Tiffany'ego. Na ten moment Stanisław w porównaniu do brata stara się unikać mediów. Kiedyś próbował swoich sił na muzycznej estradzie jako obiecujący pianista. Kształcił się w tym kierunku w szkole muzycznej w Grodzisku Mazowieckim. Rodzice wtedy specjalnie dowozili swojego syna z podwarszawskich Radziejowic, aby mógł realizować swoje pasje.

„Stanisław pilnie się uczy i ma doskonałe wyniki”, mówił informator portalu JastrząbPost. Warto dodać, że przez swoje zainteresowania, młodszy syn wokalistki był porównywany do swojego dziadka. Ojciec Justyny Steczkowskiej był założycielem chórów, animatorem kultury oraz pedagogiem. Warto dodać, że występował on na scenie wraz z dziewięciorgiem dzieci. Ten zabieg zastosowała również jego córka. Wraz z Leonem i Stasiem zaprezentowali muzyczne zdolności.  

ZOBACZ TEŻ: Najstarszy syn Michaela Jacksona ma już  25 lat! Co dziś robi Prince?

Justyna Steczkowska, syn Stanisław
Fot. archiwum prywatne J. Steczkowskiej

Stanisław Myszkowski z mamą- Justyną Steczkowską, 29.05.2022 r. Koncert "Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci"

Stanisław Myszkowski, Justyna Steczkowska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Stanisław Myszkowski z tatą- Maciejem Myszkowskim, 10.06.2008.

Stanisław Myszkowski, Maciej Myszkowski
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Stanisław Myszkowski, Warszawa, 10.06.2008 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Stanisław Myszkowski, Warszawa, 10.06.2008 rok

Dzieci Justyny Steczkowskiej 

Artystka pierwszy raz została mamą w 2000 roku. W tamtym czasie zdecydowała pokazać się ze swoim synkiem Leonem na okładce VIVY! Pięć lat później na świat przyszedł jej drugi syn, Stanisław. Piosenkarka z czasem, bo w 2013 roku doczekała się również swojej pierwszej córeczki, której imię to Helenka. Obecnie najmłodsza z rodzeństwa ma 9 lat. Gdy miała 3 latka, jej mama odkryła, że jej malutka pociecha zaczyna śpiewać oraz tańczyć. Z tego powodu postanowiła zatrudnić odpowiednie osoby, które pomogą rozwijać jej zainteresowania. „Rodzice wybrali przedszkole prowadzone według metody Marii Montessori, która, tak jak Janusz Korczak, stawiała na szacunek do małego człowieka i zachęcała go do samodzielnego odkrywania świata”, mówił znajomy rodziny. Najstarszy z synów chętnie publikuje zdjęcia na swoich social-mediach. Od czasu do czasu pojawia się u boku swojej mamy w różnych wydarzeniach publicznych. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Na jego Instagramie można zaobserwować, że wraz z Michałem Harasimiukiem rozwijają się jako DJ-e, a ich nazwa to Mike and Laurent. Mama Leona jest z niego dumna oraz chętnie wspiera go w wybranej przez niego drodze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:  Syn Justyny Steczkowskiej ma już 22 lata. Jak dziś wygląda Leon Myszkowski?

Życzymy Justynie Steczkowskiej oraz jej dzieciom wszystkiego co najlepsze! 

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski z dziećmi
Fot. Marek Straszewski

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…