Justyna Steczkowska, syn Stanisław
Fot. archiwum prywatne J. Steczkowskiej
DZIECI GWIAZD

Kim jest i czym się zajmuje Stanisław Myszkowski, czyli młodszy syn Justyny Steczkowskiej?

Artystka pokazała najnowsze zdjęcia 17-latka. Bardzo się zmienił!

Karol Sowa 17 lipca 2023 08:05
Justyna Steczkowska, syn Stanisław
Fot. archiwum prywatne J. Steczkowskiej

Justyna Steczkowska na co dzień chroni swoją prywatność. Rzadko, ale zdarza się, że od czasu do czasu uchyli swoim fanom rąbka tajemnicy. Wiadomo natomiast, że piosenkarka doczekała się dwójki synów — Leona Myszkowskiego oraz Stanisława Myszkowskiego. O ile Leon częściej towarzyszy mamie na salonach, to Stanisław unika świateł reflektorów. Ostatnio jednak sławna mama pokazała go na Instagramie, ku uciesze internautów. Trzeba przyznać, że 17-latek zmienił się nie do poznania!

Co robi Stanisław Myszkowski? 

Jest o pięć lat młodszy od swojego brata Leona. W lipcu 2023 roku skończył 17 lat i również jest uzdolniony muzycznie. Gwiazda ze swoim drugim dzieckiem postanowiła zaskoczyć widzów w maju ubiegłego roku, podczas koncertu Fundacji Polsat — Jesteśmy dla Dzieci. Nastolatek akompaniował swojej mamie na fortepianie do piosenki pod tytułem Moon River, która znana jest z filmu Śniadanie u Tiffany'ego.

CZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda jedyna córka Elżbiety Zającównej. Co dziś robi Gabriela Jaroszyńska?

Jednak na ten moment Stanisław w porównaniu do brata stara się unikać mediów. Kiedyś próbował swoich sił na muzycznej estradzie jako obiecujący pianista. Kształcił się w tym kierunku w szkole muzycznej w Grodzisku Mazowieckim. Rodzice wtedy specjalnie dowozili swojego syna z podwarszawskich Radziejowic, aby mógł realizować swoje pasje.

Stanisław Myszkowski z mamą- Justyną Steczkowską, 29.05.2022 r. Koncert "Fundacja Polsat — Jesteśmy dla Dzieci"

Stanisław Myszkowski, Justyna Steczkowska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

„Stanisław pilnie się uczy i ma doskonałe wyniki”, mówił informator portalu JastrząbPost. Pasjonuje się gotowaniem i kontynuuje naukę w szkole gastronomicznej. Warto dodać, że przez swoje zainteresowania, młodszy syn wokalistki był porównywany do swojego dziadka. Ojciec Justyny Steczkowskiej był założycielem chórów, animatorem kultury oraz pedagogiem. Warto dodać, że występował on na scenie wraz z dziewięciorgiem dzieci. Ten zabieg zastosowała również jego córka. Wraz z Leonem i Stasiem zaprezentowali muzyczne zdolności.  

Stanisław Myszkowski z tatą- Maciejem Myszkowskim, 10.06.2008.

Stanisław Myszkowski, Maciej Myszkowski
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Stanisław Myszkowski, Warszawa, 10.06.2008 rok

Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Stanisław Myszkowski, Warszawa, 10.06.2008 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jednak widok młodszego z synów wciąż raczej należy do rzadkich. Na ten moment nie wiadomo nawet, czy nastolatek zamierza zrobić karierę w show-biznesie, lecz jedno jest pewne — chłopak bardzo chroni swój wizerunek. Dopiero teraz zrobili wyjątek, a artystka pokazała jego najnowsze zdjęcia w instagramowej relacji, w sieci zawrzało. Stanisław Steczkowski zmienił się nie do poznania!

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Sokołowska świętuje roczek synka! Tym widokiem rozczuliła internautów

Stanisław Myszkowski, 2023

Fot. Instagram: justynasteczkowska

Fot. Instagram: justynasteczkowska

Dzieci Justyny Steczkowskiej 

Artystka pierwszy raz została mamą w 2000 roku. W tamtym czasie zdecydowała pokazać się ze swoim synkiem Leonem na okładce VIVY! Pięć lat później na świat przyszedł jej drugi syn, Stanisław. Piosenkarka z czasem, bo w 2013 roku doczekała się również swojej pierwszej córeczki, której imię to Helenka. Obecnie najmłodsza z rodzeństwa ma 9 lat. Gdy miała 3 latka, jej mama odkryła, że jej malutka pociecha zaczyna śpiewać oraz tańczyć. Z tego powodu postanowiła zatrudnić odpowiednie osoby, które pomogą rozwijać jej zainteresowania.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Ryszard Kalisz w szczerych słowach o ojcostwie. Jak zmieniły go narodziny Ignacego?

„Rodzice wybrali przedszkole prowadzone według metody Marii Montessori, która, tak jak Janusz Korczak, stawiała na szacunek do małego człowieka i zachęcała go do samodzielnego odkrywania świata”, mówił znajomy rodziny. Najstarszy z synów chętnie publikuje zdjęcia na swoich social-mediach. Od czasu do czasu pojawia się u boku swojej mamy w różnych wydarzeniach publicznych. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Na jego Instagramie można zaobserwować, że wraz z Michałem Harasimiukiem rozwijają się jako DJ-e, a ich nazwa to Mike and Laurent. Mama Leona jest z niego dumna oraz chętnie wspiera go w wybranej przez niego drodze 

Justyna Steczkowska, syn Stanisław
Fot. archiwum prywatne J. Steczkowskiej

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.