Elżbieta Zającówna, Gabriela Jaroszyńska, 2009
Fot. Kurnikowski AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda jedyna córka Elżbiety Zającówny. Czym zajmuje się Gabriela Jaroszyńska?

Gabriela ma 32 lat i kroczy własną drogą

Rafał Kowalski 15 lipca 2023 18:03
Elżbieta Zającówna, Gabriela Jaroszyńska, 2009
Fot. Kurnikowski AKPA

Elżbieta Zającówna ostatni raz na ekranie po dłuższej przerwie pojawiła się w filmie Szczęścia chodzą parami.  Ulubienica publiczności cieszy się sporą popularnością, lecz jej życie prywatne wciąż owiane jest pewną tajemnicą... Wiadomo, że wyszła za mąż za reżysera Krzysztofa Jaroszyńskiego, i doczekali się narodzin dorosłej dziś córki. Gabriela Jaroszyńska nie poszła jednak w ślady rodziców... Jak potoczyło się jej życie? Czym się zajmuje? 

[Ostatnia aktualizacja tekstu 4.03.2024]

Jak dziś wygląda Elżbieta Zającówna?

W tym roku mija 28 lat od premiery serialu Matki, żony i kochanki oraz 41 lat od filmu Vabank. Obie produkcje zyskały wielką popularność także dzięki udziałowi w nich Elżbiety Zającówny. Lata mijają, a aktorka wygląda pięknie, świeżo i modnie. Trudno uwierzyć, że za kilka miesięcy będzie świętowała 66. urodziny!

Blisko trzy lata temu Elżbieta Zającówna ponownie zawitała na czerwony dywan. A okazja była wyjątkowa – premiera książki jej męża Krzysztofa Jaroszyńskiego. Półprzewodnik po Polsce to zbiór 100 pięknych i wyjątkowych miejsc oraz 100 towarzyszącym ich prawdziwych anegdot, które reżyser i scenarzysta przelał na papier. 

CZYTAJ TAKŻE:  Pierwszy mąż Ewy Lemańskiej był gejem. O jego śmierci dowiedziała się dekadę później

Wiele osób zwróciło uwagę, że na fotografii z Elżbietą Zającówną i Krzysztofem Jaroszyńskim jest jeszcze jedna osoba. To córka pary Gabriela – która w kwietniu 2024 roku będzie obchodziła 33. urodziny. Ona także była zaangażowana w promocję książki ojca. „Tata napisał książkę, która właściwie nie jest przewodnikiem po Polsce, ale trochę jest — dla kogoś, kto podczas wyboru miejsc na podróże bardziej kieruje się myśleniem typu ciekawe, jaka miejscowość w Polsce jest najbrzydsza albo znajdźmy najdziwniejsze muzeum i do niego pojedźmy. I w końcu nie tylko rodzina jest zdana na anegdoty z jego młodego życia. (Chociaż historia, w której w nocy ukradli łódkę ze skansenu i wypłynęli w niej na środek jeziora po to, żeby tam się utopiła, zapadła w pamięć)”, pisała na swoim Facebooku.

Elżbieta Zającówna, Krzysztof Jaroszyński, Gabriela Jaroszyńska, w domu aktorki, 10.08.2021 rok

Elżbieta Zającówna z córką,  Gabriela Jaroszyńska, Krzysztof Jaroszyński 2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Kim jest Gabriela Jaroszyńska? Córka aktorki i scenarzysty ma 32 lata. Zawód, zdjęcia

A czym na co dzień zajmuje się miłośniczka japońskiej kultury i języka? Nie aktorstwem! Najpierw Gabriela pracowała jako instruktorka tańca, promowała również kulturę azjatycką w Polsce. Dziś zarabia dzięki stanowisku specjalistki od marketingu w firmie CD Projekt Red. 

W maju 2022 roku podzieliła się jeszcze jednym projektem, w którym wzięła udział: "Premierę na YouTubie miał Fullmetal Alchemist: The Musical, gdzie tańczyłam w świetnym towarzystwie i tworzyłam część choreografii. Koniecznie zobaczcie, dla świetnie napisanych i wykonanych piosenek, 10/10 cosplayu, aktorów scenicznych i głosowych, całej aranżacji scenicznej i na koniec bardzo dobrze zmontowanego materiału — wszystko najwyższej klasy'', pisała na swoim Facebooku w publicznym poście.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:  W maju 2022 roku córka Elżbiety Zającówny wzięła udział w jednym z musicali cosplay'owych, gdzie tańczyła i stworzyła część choreografii.

Przypomnijmy, że Gabriela od najmłodszych lat towarzyszyła rodzicom w imprezach show-biznesowych. Zobacz, jak zmieniała się córka Elżbiety Zającównej na przestrzeni lat.   

Elżbieta Zającówna, Krzysztof Jaroszyński, córka Gabriela, w domu aktorki, 1992 rok
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News
Elżbieta Zającówna i Krzysztof Jaroszyński z córką Gabrielą, w domu aktorki, 1992 rok

Fot. Kurnikowski / AKPA

Elżbieta Zającówna, Gabriela Jaroszyńska, 27.11.2009

Elżbieta Zającówna z córką,  Gabriela Jaroszyńska, 2013
Fot. TRICOLORS/East News

Elżbieta Zającówna z córką Gabrielą, Premiera spektaklu pt. "I move you", 21.03.2013 rok

Elżbieta Zającówna z córką,  Gabriela Jaroszyńska, Krzysztof Jaroszyński książka
Fot. TRICOLORS/East News

Gabriela Jaroszyńska, Krzysztof Jaroszyński, Elżbieta Zającówna, w domu aktorki, 10.08.2021 rok

Elżbieta Zającówna, lata 90. XX wieku
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Elżbieta Zającówna, lata 90. XX wieku

Tekst opublikowany na VIVA! Historie 5.03.2024.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.