Elżbieta Zającówna, Gabriela Jaroszyńska, 2009
Fot. Kurnikowski AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda jedyna córka Elżbiety Zającównej. Co dziś robi Gabriela Jaroszyńska?

Gabriela ma 30 lat i nie poszła w ślady rodziców

Rafał Kowalski 13 listopada 2021 08:00
Elżbieta Zającówna, Gabriela Jaroszyńska, 2009
Fot. Kurnikowski AKPA

Ostatni raz na ekranie Elżbieta Zającówna pojawiła się 13 lat temu w serialach Na kocią łapę i Doręczyciel. Widzowie spragnieni talentu aktorki wciąż czekają na przesuwaną premierę Szczęścia chodzą parami. Komedia romantyczna z nieżyjącym Piotrem Machalicą i wspomnianą ulubienicą publiczności wciąż nie trafiła do kin. W oczekiwaniu na to wydarzenie artystka pojawiła się wczoraj na innej premierze – książki swojego męża. W uroczystości małżonkom towarzyszyła córka.

Jak dziś wygląda Elżbieta Zającówna?

W tym roku wybiło 25 lat od premiery serialu Matki, żony i kochanki oraz 4 dekady od filmu Vabank. Obie produkcje zyskały wielką popularność także dzięki udziałowi w nich Elżbiety Zającównej. Lata mijają, a 63-letnia aktorka wygląda pięknie, świeżo i modnie. Ostatni raz internauci mieli okazję zobaczyć ją rok temu przy okazji koncertu charytatywnego dla Andrzeja Strzeleckiego.

Niedawno Elżbieta Zającówna ponownie zawitała na czerwony dywan. A okazja była wyjątkowa – premiera książki jej męża Krzysztofa Jaroszyńskiego. Półprzewodnik po Polsce to zbiór 100 pięknych i wyjątkowych miejsc oraz 100 towarzyszącym ich prawdziwych anegdot, które reżyser i scenarzysta przelał na papier. Ciesząca się z sukcesu partnera Elżbieta Zającówna wybrała na okazję premiery granatową marynarkę, beżową bluzkę z ciekawą ozdobą i efektowne, złote kolczyki.

Zobaczcie zdjęcie.

CZYTAJ TEŻ: Ciężka choroba, wielka kariera i zniknięcie z ekranu... Co dziś robi Elżbieta Zającówna?

Elżbieta Zającówna, lata 90. XX wieku
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Elżbieta Zającówna, lata 90. XX wieku

Elżbieta Zającówna z córką,  Gabriela Jaroszyńska, Krzysztof Jaroszyński 2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Elżbieta Zającówna, Krzysztof Jaroszyński, Gabriela Jaroszyńska, w domu aktorki, 10.08.2021 rok

Kim jest Gabriela Jaroszyńska? Córka aktorki i scenarzysty ma 30 lat. Zawód, zdjęcia

Wiele osób zwróciło uwagę, że na fotografii z Elżbietą Zającówną i Krzysztofem Jaroszyńskim jest jeszcze jedna osoba. To córka pary Gabriela – która ma 30 lat. Ona także zaangażowała się w promocję książki ojca. „Tata napisał książkę, która właściwie nie jest przewodnikiem po Polsce, ale trochę jest - dla kogoś, kto podczas wyboru miejsc na podróże bardziej kieruje się myśleniem typu ciekawe, jaka miejscowość w Polsce jest najbrzydsza albo znajdźmy najdziwniejsze muzeum i do niego pojedźmy. I w końcu nie tylko rodzina jest zdana na anegdoty z jego młodego życia. (Chociaż historia, w której w nocy ukradli łódkę ze skansenu i wypłynęli w niej na środek jeziora po to, żeby tam się utopiła, zapadła w pamięć)”, napisała na swoim Facebooku.

A czym na co dzień zajmuje się miłośniczka japońskiej kultury i języka? Nie aktorstwem! Najpierw Gabriela pracowała jako instruktorka tańca, a dziś zarabia dzięki stanowisku specjalistki od marketingu w firmie CD Projekt Red. Gabriela od najmłodszych lat towarzyszyła rodzicom w imprezach show-biznesowych. Zobacz, jak zmieniała się córka Elżbiety Zającównej na przestrzeni lat.   

Czytaj także: Syn Kayah i Rinke Rooyensa to prawdziwy przystojniak. Tak wygląda teraz 22-letni Roch!

Elżbieta Zającówna, Krzysztof Jaroszyński, córka Gabriela, w domu aktorki, 1992 rok
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Elżbieta Zającówna i Krzysztof Jaroszyński z córką Gabrielą, w domu aktorki, 1992 rok

Elżbieta Zającówna z córką,  Gabriela Jaroszyńska, 2013
Fot. TRICOLORS/East News

Elżbieta Zającówna z córką Gabrielą, Premiera spektaklu pt. "I move you", 21.03.2013 rok

Elżbieta Zającówna z córką,  Gabriela Jaroszyńska, Krzysztof Jaroszyński książka
Fot. TRICOLORS/East News

Gabriela Jaroszyńska, Krzysztof Jaroszyński, Elżbieta Zającówna, w domu aktorki, 10.08.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.