Katie Holmes
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katie Holmes waży zaledwie 45 kilogramów?! Aktorka zmieniła się nie do poznania...

Wszystko przez rozstanie z Jamiem Foxxem?

Weronika Kostyra 6 września 2019 13:12
Katie Holmes
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News

Życie Katie Holmes nie jest usłane różami. Najpierw długo dochodziła do siebie po toksycznym małżeństwie z Tomem Cruisem, a teraz znowu przechodzi trudny czas. Kilka miesięcy temu aktorka po sześciu latach zakończyła związek z Jamiem Foxxem. Niestety rozstanie mocno odbiło się na jej samopoczuciu i wyglądzie. Zagraniczne media donoszą, że gwiazda drastycznie schudła i nie może poradzić sobie z emocjami. Potwierdzają to jej najnowsze zdjęcia…

Katie Holmes waży 45 kilogramów?

Na najnowszym zdjęciu Katie Holmes wygląda na zmęczoną i zmartwioną. Nie da się też ukryć, że jest bardzo szczupła. O rozpadzie związku Katie Holmes i Jamie Foxxa mówiło się kilka miesięcy, jednak gwiazdy nie potwierdzały doniesień, że nie są już razem. Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ para nigdy nie zdradzała szczegółów swojego życia osobistego. Ostatnio aktorka skomentowała plotki krążące w mediach, ucinając tym samym wszelkie spekulacje. Według źródła bliskiego gwiazdom, para ostatecznie rozstała się po sześciu latach związku. Katie Holmes i Jamie Foxx zdecydowali się na ten krok jeszcze pod koniec maja, ale opinia publiczna dowiedziała się o tym dopiero niedawno.

Aktorka nie potrafi poradzić sobie z rozstaniem. Była bardzo szczęśliwa z Jamiem Foxxem. Para planowała nawet dziecko i według plotek rozpoczęła już procedurę in vitro. Teraz, tuż po rozstaniu Jamie jest widywany z innymi kobietami, natomiast ona cierpi w samotności. Ma złamane serce i zupełnie przestała o siebie dbać. Tabloid New Weekly! donosi, że w krótkim czasie aktorka schudła 10 kilogramów i obecnie waży jedynie 45 kg. „Biedactwo, istnieje ryzyko, że straci jeszcze więcej kilogramów. Po prostu spadają z niej ubrania, a jedzenie jest ostatnią rzeczą, o której myśli. (…) Jamie naprawdę przyczynił się do  spadku jej samooceny – a w konsekwencji pogorszenia się jej zdrowia. Stres i złamane serce niszczą ją fizycznie, a teraz czuje się zbyt chora, by jeść”, zdradził informator.

Mamy nadzieję, że gwiazda szybko wróci do formy. 

Katie Holmes na okładce New Weekly!
Fot. New Weekly!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ullajohnson

Post udostępniony przez Katie Holmes (@katieholmes212)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.