Katie Holmes
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katie Holmes waży zaledwie 45 kilogramów?! Aktorka zmieniła się nie do poznania...

Wszystko przez rozstanie z Jamiem Foxxem?

Weronika Kostyra 6 września 2019 13:12
Katie Holmes
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News

Życie Katie Holmes nie jest usłane różami. Najpierw długo dochodziła do siebie po toksycznym małżeństwie z Tomem Cruisem, a teraz znowu przechodzi trudny czas. Kilka miesięcy temu aktorka po sześciu latach zakończyła związek z Jamiem Foxxem. Niestety rozstanie mocno odbiło się na jej samopoczuciu i wyglądzie. Zagraniczne media donoszą, że gwiazda drastycznie schudła i nie może poradzić sobie z emocjami. Potwierdzają to jej najnowsze zdjęcia…

Katie Holmes waży 45 kilogramów?

Na najnowszym zdjęciu Katie Holmes wygląda na zmęczoną i zmartwioną. Nie da się też ukryć, że jest bardzo szczupła. O rozpadzie związku Katie Holmes i Jamie Foxxa mówiło się kilka miesięcy, jednak gwiazdy nie potwierdzały doniesień, że nie są już razem. Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ para nigdy nie zdradzała szczegółów swojego życia osobistego. Ostatnio aktorka skomentowała plotki krążące w mediach, ucinając tym samym wszelkie spekulacje. Według źródła bliskiego gwiazdom, para ostatecznie rozstała się po sześciu latach związku. Katie Holmes i Jamie Foxx zdecydowali się na ten krok jeszcze pod koniec maja, ale opinia publiczna dowiedziała się o tym dopiero niedawno.

Aktorka nie potrafi poradzić sobie z rozstaniem. Była bardzo szczęśliwa z Jamiem Foxxem. Para planowała nawet dziecko i według plotek rozpoczęła już procedurę in vitro. Teraz, tuż po rozstaniu Jamie jest widywany z innymi kobietami, natomiast ona cierpi w samotności. Ma złamane serce i zupełnie przestała o siebie dbać. Tabloid New Weekly! donosi, że w krótkim czasie aktorka schudła 10 kilogramów i obecnie waży jedynie 45 kg. „Biedactwo, istnieje ryzyko, że straci jeszcze więcej kilogramów. Po prostu spadają z niej ubrania, a jedzenie jest ostatnią rzeczą, o której myśli. (…) Jamie naprawdę przyczynił się do  spadku jej samooceny – a w konsekwencji pogorszenia się jej zdrowia. Stres i złamane serce niszczą ją fizycznie, a teraz czuje się zbyt chora, by jeść”, zdradził informator.

Mamy nadzieję, że gwiazda szybko wróci do formy. 

Katie Holmes na okładce New Weekly!
Fot. New Weekly!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ullajohnson

Post udostępniony przez Katie Holmes (@katieholmes212)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.