Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Warnke urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? 

Aktor zamieścił w sieci tajemniczy wpis...

Gabriela Czernecka 9 września 2019 20:40
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke urodziła! Jak podaje serwis Pudelek, Kasia Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich upragniona pociecha, która przyszła na świat w jednym z warszawskich szpitali. Jak na razie ani Kasia Warnke ani Piotr Stramowski nie potwierdzili tych informacji. Nie wiadomo więc czy małżeństwo zostało rodzicami chłopca czy dziewczynki. Zaznaczmy, że para długo zaprzeczała plotkom na temat ciąży. 

Kasia Warnke urodziła

Plotki o ciąży Kasi Warnke pojawiały się już od kilku miesięcy. Para nie komentowała jednak żadnych doniesień. Informacje okazały się prawdziwe. Aktorka potwierdziła je gdy wraz z mężem na początku lipca zamknęła pokaz MMC, na którym w pełnej okazałości zaprezentowała swoje ciążowe krągłości!

Katarzyna Warnke twierdziła, że kwestia podzielenia się ze światem radosną nowiną była jej prywatną decyzją. „To nie jest kwestia prawdomówności, tylko kontroli nad własnym życiem. Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji”, zapewniła. Dodała, że ukrywanie ciąży przez kilka miesięcy uważa za „sukces PR-owy”. „Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów. Także postrzegam przeprowadzoną przez siebie grę jako sukces PR-owy. A Pani polecam się zastanowić, czy właściwie kieruje Pani swoje oczekiwania względem zaufania w świecie. Radzę skupić się na najbliższych”, zaapelowała oburzona.

Jak donosi serwis Pudelek, Kasia Warnke i Piotr Stramowski właśnie po raz pierwszy zostali rodzicami. Jak na razie nie jest znana płeć dziecka. „Jak donoszą paparazzi, w poniedziałek w jednym z warszawskich szpitali aktorska para powitała na świecie wyczekanego potomka. Na razie Kasia i Piotr nie pochwalili się nowiną w mediach społecznościowych (...). Wiadomo jednak, że wszystko poszło zgodnie z planem, a mama i dziecko czują się dobrze”, czytamy na Pudelku. 

W godzinach wieczornych Piotr Stramowski opublikował na swoim Instagramie rysunek przedstawiający człowieka. Przyjaciele i fani zaczęli więc pod postem gratulować aktorowi tego, że w jego domu pojawił się nowy członek rodziny. Część wielbicieli partnera Kasi Warnke odczytała prosty rysunek jako przesłanie, że parze urodził się... syn. Gwiazdor nie potwierdził jednak tych informacji...

Wcześniej w jednym z wywiadów aktorka wyjawiła, że nie lubi zmagać się z kolejnymi pytaniami o to, kiedy zostanie mamą. „Wiadomo, że jeżeli mam urodzić, to za chwilę… […] Wydaje mi się, że niesmaczna jest presja. Sama w sobie nie chciałabym wywoływać presji, bo kobieta potrafi się po prostu zablokować i przeżyć wielki dramat, jeżeli nic z tego nie wyjdzie. […] Z dziećmi jest fajnie, bez dzieci jest fajnie. […] Może nie próbujmy reżyserować cudzego życia”, mówiła 42-letnia Warnke w rozmowie z Kozaczkiem.

„Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę”, skomentowała posiadanie dziecka Kasia Warnke Show. Wygląda na to, że marzenia pary o potomstwie właśnie się spełniło. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Kasi Warnke i Piotrowi Stramowskiemu życzymy dużo szczęścia oraz miłości!  

Kasia Warnke, Katarzyna Warnke w ciąży, Piotr Stramowski, pokaz MMC
Fot. Filip Okopny

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, Viva! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?