Kasia Łaska, Oscary 2020
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Fenomenalny występ Kasi Łaski na Oscarach 2020!

„Ledwo oddycham! To jest jakiś sen!”

Olga Figaszewska 10 lutego 2020 12:25
Kasia Łaska, Oscary 2020
Fot. Getty Images

To ogromne wyróżnienie! Kasia Łaska zaśpiewała podczas oscarowej gali! Wraz z innymi wokalistkami wykonała piosenkę Into The Unknown (Chcę uwierzyć snom) z bajki Kraina Lodu 2. Polka nie kryła swojej radości! Wrażeniami podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. A w sieci pojawiło się już nagranie tego niesamowitego występu.

Oscary 2020: Kasia Łaska zaśpiewała scenie

Kasia Łaska zachwyciła polską publiczność, a teraz podbija świat. Aktorka i wokalistka miała okazję użyczyć głosu głównej bohaterce filmu Kraina Lodu - Elsie.  Niedawno otrzymała zaproszenie udziału w oscarowej gali. A wszystko za sprawą piosenki Into the Unknown (Chcę uwierzyć snom), która otrzymała nominację do Oscara. Kasia Łaska pojawiła się na scenie wraz z ośmioma innymi wokalistkami, które dubbingowały Elsę. Oczywiście, że zabrakło Idiny Menzel, która użyczyła głosu w oryginalnej wersji bajki.  

W gronie wyróżnionych wokalistek z całego świata znalazły się: Maria Lucia Heiberg Rosenberg z Danii, Willemijn Verkaik z Niemiec, Takako Matsu z Japonii, Carmen Garcia Saenz z Ameryki Łacińskiej, Lisa Stokke z Norwegii, Anna Buturlina z Rosji, Gisela z Hiszpanii i Gam Wichayanee z Tajlandii.

Kasia Łaska dzieliła się ze swoimi obserwatorami przygotowaniami do uroczystości i wrażeniami z gali. Nie kryła wzruszenia i radości. Wokalistka zamieściła zdjęcie z niezwykłego spotkania.

„Kristin Anderson-Lopez i Robert Lopez!!! Autorzy muzyki i oryginalnych tekstów do filmu #FROZEN #KRAINALODU To spotkanie jest dla mnie najpiękniejszą sprawą tej wyprawy. Wyobraźcie sobie jak się czuje dziewczyna z Tomaszowa Mazowieckiego na OSCAROWYM czerwonym dywanie obok nominowanych i nagrodzonych autorów hitów, które wszyscy znacie! Ledwo oddycham! Poważnie! To jest jakiś sen!!! Ale nie ważcie się mnie szczypać!”, napisała Kasia Łaska.

Jesteśmy dumni! Gratulujemy! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.