Kamila Szczawińska, VIVA! lipiec 2018
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Kamila Szczawińska urodziła trzecie dziecko! „Uczymy się siebie, nigdzie się nie spieszymy”

Syn czy córka?

Rafał Kowalski 8 czerwca 2021 08:05
Kamila Szczawińska, VIVA! lipiec 2018
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Synek Julek i córka Kalina doczekali się rodzeństwa! Kamila Szczawińska – mama pociech – ogłosiła wczoraj wieczorem, że kilka dni temu powitała na świecie trzecie dziecko. Mieszkająca w Berlinie psycholog i modelka nie zdradziła imienia noworodka. Wiadomo za to, że to dziewczynka. Jak czuje się cała rodzina?

Kamila Szczawińska o porodzie córeczki

W poniedziałek późnym wieczorem na Instagramie Kamili Szczawińskiej pojawiło się urocze zdjęcie małych stópek. Opis mógł oznaczać jedno – modelka została po raz trzeci mamą! I to w okolicach Dnia Dziecka. „Tydzień temu w południe, przyszła na świat nasza córeczka...”, napisała szczęśliwa 36-latka.

Jak czują się dziewczynka i jej bliscy? „Na razie nie mamy jeszcze rytmu, uczymy się siebie, każdą chwilę spędzamy razem i nigdzie się nie spieszymy. Wyłączyłam się trochę ze świata internetu, bo delektuję się każdą chwilą i nie chcę niczego przegapić. Całuję, przytulam, oglądam, dotykam i nie mogę uwierzyć, że jest taka cudowna, malutka i moja”, dopisała gwiazda.

Całej piątce wysyłamy uściski i życzenia szczęścia!

Gdzie mieszka Kamila Szczawińska?

Co ciekawe Kamila Szczawińska urodziła córeczkę nie w Polsce, a w Berlinie. To rezultat podjętych przez modelkę i jej męża niedawnych decyzji o tym, by spróbować mieszkać poza Polską. Najpierw w 2018 roku gwiazda i jej rodzina wyjechali do Hiszpanii. „Przyjechałam tam pojeździć konno, spróbowałam treningów na andaluzyjskich koniach, co było moim wielkim marzeniem. Byłam tam najpierw w lutym, potem wróciłam w kwietniu, na majówkę. Wtedy stwierdziłam, że wciąż jest mi za mało tej Hiszpanii i że chciałabym tam pomieszkać, więc świetnym pomysłem będzie wynajęcie domu na wakacje. Wynajęliśmy dom na wakacje u w lipcu, po czterech tygodniach pobytu tam stwierdziłam, że nie wracam, że nie ma takiej możliwości”, opowiadała w przeszłości gwiazda podczas jednego z Dzień Dobry TVN.

Najnowsze zdjęcie stópek córeczki zostało z kolei oznaczone jako wykonane w Berlinie. Najprawdopodobniej to właśnie tam teraz mieszka świeżo upieczona mama. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.