Konrad Szczęsny 7 listopada 2016 18:30
1/5
Kobiety z Crossfit Trójmiasto promują profilaktykę męskich nowotworów
Copyright @Jan Górczak
1/5

Crossfit Trójmiasto wydaje kolejny kalendarz. 18 kobiet rozebrało się, by promować profilaktykę raka jąder i prostaty wśród mężczyzn. Jak same przyznały, sesja została poprzedzona wycieńczającymi treningami, które trwały 12 tygodni.

 

Po rozebranych panach, którzy pragnęli zwrócić uwagę na problem raka piersi, przyszedł czas na panie. Crossfiterki z Trójmiasta poprzedziły sesję ćwiczeniami pod okiem trenerów, które trwały łącznie 12 tygodni. Tym samym pragną one zwrócić uwagę mężczyzn i kobiet na profilaktykę raka jąder i prostaty. Inicjatorzy akcji podkreślają, że w dużej mierze przeprowadzenie odpowiednich badań zależy od tego, w jaki sposób kobiety zmotywują do nich swoich partnerów.

- Kalendarz jest kontynuacją inicjatywy aktywującej klubowiczów CrossFit Trójmiasto na rzecz wybranej kampanii społecznej. W zeszłym roku był to kalendarz 2016 Winners Never Quit, czyli mężczyźni na rzecz kobiet. A w tym roku jest to kalendarz 2017 Odważne dla Odważnych, czyli kobiety na rzecz mężczyzn - powiedział Maciej Grande z CrossFit Trójmiasto TVN24.pl

Zobaczcie w naszej galerii wyjątkowe zdjęcia 18 pań!

 

 

2/5
Naga kobieta z Crossfit Trójmiasto w sesji do kalendarza promującego profilaktykę walki z rakiem
Copyright @Jan Górczak
2/5

18 kobiet z CrossFrit Trójmiasto nie tylko trenowały w pocie czoła, lecz także stosowały specjalną dietę. Sesja również trwała przez kilka tygodni. Wszystko odbywało się pod okiem głównego trenera CF3M, Macieja Bielskiego. Natomiast za zdjęcia do kalendarza odpowiedzialny jest Jan Górczak. Akty są oczywiście wysublimowane, pełne delikatnej i kobiecej erotyki: artysta doskonale uchwycił chwile, w których wysiłek bohaterek kalendarza robi bardzo duże wrażenie.

 

Polecamy też: Największe ciacha polskiego show-biznesu na sesjach z VIVY!. Specjalnie na Dzień Chłopaka!

3/5
18 kobiet z Crossfit Trójmiasto promuje walkę z rakiem
Copyright @Jan Górczak
3/5

Tak o swoim dziele i zamyśle na cały projekt mówi fotograf Jan Górczak:

- Przede wszystkim chciałem pokazać odwagę dziewczyn, która świetnie wpisuje się w kampanię Odważni Wygrywają. Zdjęcia będą pokazywać siłę, ale też delikatność kobiet, a także ogrom pracy włożonej w to, aby żyć zdrowo. Mam nadzieję, że będzie mocno motywujący do działania i nie chodzi tu o ruszenie na trening, ale o ruszenie do lekarza na badania i dbanie o siebie, o swoje zdrowie. Badajmy się panowie - apeluje artysta.

Polecamy też: Przyszłe mamy na naszych okładkach. Piękne ciążowe brzuszki i wspomnienia znanych mam z tego okresu

4/5
Crossfit Trójmiast, 18 pań pozuje nago w sesji do kalendarza
Copyright @Jan Górczak
4/5

Premierę kalendarza ma miejsce dziś, 7 listopada. Gdzie można go nabyć? M.in. w księgarni Gdyńskiego Centrum Filmowego, sklepie Pompuj Bicki, w klubie CrossFit Trójmiasto oraz w siedzibie fundacji . Zamówienia można składać również przez internet, należy wysłać maila na adres: info@odwazni.com. Koszt kalendarza to 69 zł, a początkowy nakład wynosi 500 sztuk.

 

Akcję można również wesprzeć, wykonując specjalny przelew na podany niżej numer konta:

1. Przekazując 1 proc. podatku KRS: 0000262786 lub

2. Wpłacając darowiznę na numer konta: 83 1140 2017 0000 4402 1226 2962.

 

Polecamy też: Mówią, że robią to, by pomagać kobietom. Dlaczego trójmiejscy sportowcy rozebrali się do kalendarza

 

5/5
Crossfit Trójmiast, 18 pań pozuje nago w sesji do kalendarza
Copyright @Jan Górczak
5/5

Crossfiterki z Trójmiasta chciały poprzez tę sesję zwrócić również uwagę na aktywny model życia i to, jak ważne jest dbanie o zdrowie, poprzez sport i szeroko pojęty ruch.

 

Polecamy też: Tak Pamela Anderson rozbierała się dla "Playboya". Monroe, Stone, pierwsza Polka i inne gwiazdy

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.