Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Steczkowska pokazała archiwalne zdjęcia. Pół roku po ciąży wyglądała obłędnie

Sekret jej sylwetki jest prosty!

Rafał Kowalski 23 stycznia 2021 10:59
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Prawie osiem lat temu na świat przyszło najmłodsze dziecko Justyny Steczkowskiej. Wokalistka zawsze zachwycała szczupłą sylwetką, ale dopiero po zdjęciach wykonanych po narodzinach Helenki widać dokładnie, jak świetnie regeneruje się ciało wokalistki. Do tego trochę ciężkiej pracy na siłowni i… efekt doskonały! Piosenkarka podzieliła się prywatnymi fotografiami, aby zmotywować swoje wielbicielki do ćwiczeń.

Justyna Steczkowska – jak dba o sylwetkę? Zdjęcia po ciąży

Wiele młodych mam uważa, że szybki powrót do formy po ciąży to zasługa genów. Nie zgadza się z tym połowicznie Justyna Steczkowska, które twierdzi, że trzeba też wykonać wiele pracy ruszając się w swój ulubiony sposób. Sama piosenkarka poleca wykonywać od 100 do 200 brzuszków dziennie. To one i inne ćwiczenia sprawiły, że po ostatniej ciąży w 2013 roku gwiazda już pół roku później wyglądała zjawiskowo. Choć jej własna ocena była nieco bardziej krytyczna… „Lubię to zdjęcie. Pamiętam, że było zrobione pół roku po narodzinach Helenki. Widać na nim jak inne miałam ciało ale nie miało to dla mnie żadnego znaczenia, bo byłam tak szczęśliwa, że urodziłam córeczkę, że cała reszta była tylko dodatkiem. Potem zabrałam się za siebie i ćwiczę do dziś”, napisała Justyna Steczkowska pod najnowszą fotografią dodaną na Instagrama. Zdjęcie powstało osiem lat temu na potrzeby sesji do magazynu VIVA!.

48-letnia mama trójki pociech zdradziła też, jakie jest jej podejście do aktywności fizycznej. Swoją wypowiedzią ma nadzieję dodać innym mamom energii do działania! „Moje ciało jest mi wdzięczne (a ja mojemu ciału) pomimo tego, że każdy trening to udręka. Zawsze szukam wymówki, żeby sobie odpuścić i nie jestem zbyt szczęśliwa jak na niego jadę, ale bardzo szczęśliwa i dumna jak z niego wracam. Dumna, że kolejny raz udało mi się dotrzymać słowa samej sobie i szczęśliwa, bo ruch wyzwala mnóstwo endorfin”, czytamy na Instagramie wokalistki. „Dlatego zachęcam Was do tego żebyście nie przestali się ruszać, ćwiczyć, biegać, spacerować, ćwiczyć jogę, dbać o swoje ciało i emocje”, dodała piosenkarka.

Już zdjęcie wykonane 6 miesięcy po urodzeniu córki zrobiło na internautach wielkie wrażenie. Ale Justyna Steczkowska opublikowała tez fotografie, na których w późniejszych latach czuła się ze sobą jeszcze lepiej. „Bez retuszu!”, podkreśliła piosenkarka, a my podziwiamy! 

Steczkowska w bikini po ciąży, jak o siebie dba
Fot. Instagram J. Steczkowskiej

Jak ćwiczy Justyna Steczkowska?
Fot. Instagram J. Steczkowskiej

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.