Angelina Jolie, Johnny Depp
Fot. Columbia/Splash News/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Johnny Depp opowiedział o współpracy z Angeliną Jolie

Zdradził największy sekret aktorki! Jakim wymaganiom musiał sprostać?

Olga Figaszewska 4 stycznia 2021 13:15
Angelina Jolie, Johnny Depp
Fot. Columbia/Splash News/EAST NEWS

Najgorętsze nazwiska Hollywood - Angelina Jolie i Johnny Depp, spotkali się jedenaście lat temu na planie filmu „Turysta”. Fanom aktorów trudno było przejść obojętnie obok tego wydarzenia, a zwłaszcza… sceny pocałunku, która pojawiła się w produkcji. Tymczasem po latach Johnny Depp wyznał, że nagrywanie tej sceny z hollywoodzką pięknością nie należało do najbardziej komfortowych. Okazuje się, że aktor musiał sprostać wymaganiom Angeliny. O co chodzi?

Johnny Depp o pocałunku z Angeliną Jolie

Może trudno w to uwierzyć, ale Angelina Jolie i Johnny Depp nie zagrali wcześniej w żadnej wspólnej produkcji. Romantyczny thriller - Turysta z 2010 roku był ich pierwszym wspólnym filmem.

Aktor w wywiadach promujących film odpowiadał w samych superlatywach o współpracy z Jolie. Natomiast nie ukrywał, że scena pocałunku była dla nich obojga najtrudniejsza do zagrania. Dlaczego?

„Bywały dni, że naprawdę ciężko nam się pracowało. Cały czas się śmialiśmy. Nie mogliśmy zapanować nad śmiechem. Bardzo komfortowo czuliśmy się w swoim towarzystwie pomimo tego, że wcześniej się nie znaliśmy. Mieliśmy kilku wspólnych znajomych. Pocałunek sprawił nam sporo problemu. Był naprawdę dziwny. Ale takie rzeczy nigdy nie wydają się naturalne, więc jedynym sposobem, by to przetrwać jest robienie sobie żartów. Czuliśmy się jak dwa głupki”, powiedział aktor.

Potem Johnny Depp zdradził jeden z sekretów Angeliny. Po latach wyjawił, że aktorka ma specjalne wymagania przed nagrywaniem scen pocałunków z filmowymi partnerami.

„Nie mogłem niczego jeść i pić poza wodą na dwie godziny przed kręceniem sceny”, podkreślał.

Podobno hollywoodzka piękność namawiała go, by przepłukiwał także usta płynem i częstowała go miętowymi cukierkami. Można przypuszczać, że Angelinie przeszkadzał nałóg aktora. Johnny Depp  jest nałogowym palaczem.  

Angelina Jolie, Johnny Depp
Fot. Columbia/Splash News/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?