Sabina Zięba 28 listopada 2016 19:15
1/8
Copyright @Informacja Prasowa
1/8

Johnny Deep sprzedaje swój słynny 1000-metrowy-apartament. Zobacz zachwycające wnętrza

 

Tak mieszkał jeden z najlepiej zarabiających aktorów Hollywood!

Mieszkanie, które ze względu na niedawny rozwód z Amber Heard - właśnie sprzedaje Depp, składa się z pięciu złączonych penthousów, ma ponad 1000 metrów kwadratowych i mieści się w nim 9 sypialni, 14 łazienek, basen, spa i studio fitness.

 

Dwupoziomowy lokal w zabytkowym trzynastopiętrowym budynku w Los Angeles aktor kupił w 2007 roku, a potem urządził go odzwierciedlając swoją ekscentryczną naturę.

Urządzone w stylu art deco wnętrze wygląda jak żywo wyciągnięte z filmów Tima Burtona! Ze ścian bije w oczy cała paleta kolorów, wzrok przyciągają też specyficzne meble i dodatki. Twórcami charakterystycznych murali są znani bracia Os Gêmeos z Brazylii, których dzieło możemy oglądać również w Polsce – w Łodzi na budynku przy ul. Roosevelta 5.

 

Przypomnijmy, że małżeństwo Johnnego Deepa i Amber Heard trwało niewiele ponad rok. Rozstanie było głośne i zostało szeroko skomentowane przez media. Przez wcześniejsze stwierdzenie aktorki, że wydaje ponad 4 razy tyle ile zarabia, wszyscy byli ciekawi w jaki sposób zostanie podzielony majątek aktora wynoszący ponad 400mln dolarów. Każdy przypuszczał, że nie najlepiej zarabiająca aktorka oskarża Deppa o przemoc fizyczną, po to, aby w wyniku rozwodu zgarnąć dla siebie jak największą sumę pieniędzy. Ta zaskoczyła wszystkich przeznaczając całą kwotę jaką dostała od aktora w wyniku ugody, czyli 7mln dolarów, na cele charytatywne. Sama niedawno tłumaczyła „Nie walczyłam o pieniądze dla siebie. Chodziło o to, by móc je przekazać tym, którzy nie mają żadnych szans by się bronić”.

 

Aktor jednak nie trzymał swoich pieniędzy jedynie na kontach bankowych - inwestuje w nieruchomości w różnych zakątkach świata. Oprócz wystawionego na sprzedaż apartamentu w Los Angeles jest właścicielem m.in. willi w Hollywood oraz domu na Hawajach.

 

Chętny nabywca, aby zamieszkać w nietypowym apartamencie na Broadwayu musi zapłacić „tylko” 12,7mln dolarów. To nie jedyna nieruchomość, którą gwiazda „Piratów z Karaibów” sprzedaje po niedawnym rozstaniu. Na rynek trafiły również posiadłości we Francji oraz Wenecji. Gwiazdor w ten sposób chce symbolicznie zamknąć pewien rozdział w swoim życiu.

 

Zobacz też: Ma apartament w Nowym Jorku i dom w Beverly Hills. Adam Levine pokazał swoje posiadłości! Dlaczego?

 

2/8
Copyright @Informacja Prasowa
2/8

Apartament Johnnego Deppa - salon

3/8
Copyright @Informacja Prasowa
3/8

Apartament Johnnego Deppa - jadalnia

4/8
Copyright @Informacja Prasowa
4/8

Apartament Johnnego Deppa - kuchnia

5/8
Copyright @Informacja Prasowa
5/8

Apartament Johnnego Deppa - kuchnia

6/8
Copyright @Informacja Prasowa
6/8

Apartament Johnnego Deppa - taras

7/8
Copyright @Informacja Prasowa
7/8

Apartament Johnnego Deppa - basen

8/8
Copyright @Informacja Prasowa
8/8

Apartament Johnnego Deppa - elewacja budynku

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.