Sabina Zięba 28 listopada 2016 19:15
1/8
Copyright @Informacja Prasowa
1/8

Johnny Deep sprzedaje swój słynny 1000-metrowy-apartament. Zobacz zachwycające wnętrza

 

Tak mieszkał jeden z najlepiej zarabiających aktorów Hollywood!

Mieszkanie, które ze względu na niedawny rozwód z Amber Heard - właśnie sprzedaje Depp, składa się z pięciu złączonych penthousów, ma ponad 1000 metrów kwadratowych i mieści się w nim 9 sypialni, 14 łazienek, basen, spa i studio fitness.

 

Dwupoziomowy lokal w zabytkowym trzynastopiętrowym budynku w Los Angeles aktor kupił w 2007 roku, a potem urządził go odzwierciedlając swoją ekscentryczną naturę.

Urządzone w stylu art deco wnętrze wygląda jak żywo wyciągnięte z filmów Tima Burtona! Ze ścian bije w oczy cała paleta kolorów, wzrok przyciągają też specyficzne meble i dodatki. Twórcami charakterystycznych murali są znani bracia Os Gêmeos z Brazylii, których dzieło możemy oglądać również w Polsce – w Łodzi na budynku przy ul. Roosevelta 5.

 

Przypomnijmy, że małżeństwo Johnnego Deepa i Amber Heard trwało niewiele ponad rok. Rozstanie było głośne i zostało szeroko skomentowane przez media. Przez wcześniejsze stwierdzenie aktorki, że wydaje ponad 4 razy tyle ile zarabia, wszyscy byli ciekawi w jaki sposób zostanie podzielony majątek aktora wynoszący ponad 400mln dolarów. Każdy przypuszczał, że nie najlepiej zarabiająca aktorka oskarża Deppa o przemoc fizyczną, po to, aby w wyniku rozwodu zgarnąć dla siebie jak największą sumę pieniędzy. Ta zaskoczyła wszystkich przeznaczając całą kwotę jaką dostała od aktora w wyniku ugody, czyli 7mln dolarów, na cele charytatywne. Sama niedawno tłumaczyła „Nie walczyłam o pieniądze dla siebie. Chodziło o to, by móc je przekazać tym, którzy nie mają żadnych szans by się bronić”.

 

Aktor jednak nie trzymał swoich pieniędzy jedynie na kontach bankowych - inwestuje w nieruchomości w różnych zakątkach świata. Oprócz wystawionego na sprzedaż apartamentu w Los Angeles jest właścicielem m.in. willi w Hollywood oraz domu na Hawajach.

 

Chętny nabywca, aby zamieszkać w nietypowym apartamencie na Broadwayu musi zapłacić „tylko” 12,7mln dolarów. To nie jedyna nieruchomość, którą gwiazda „Piratów z Karaibów” sprzedaje po niedawnym rozstaniu. Na rynek trafiły również posiadłości we Francji oraz Wenecji. Gwiazdor w ten sposób chce symbolicznie zamknąć pewien rozdział w swoim życiu.

 

Zobacz też: Ma apartament w Nowym Jorku i dom w Beverly Hills. Adam Levine pokazał swoje posiadłości! Dlaczego?

 

2/8
Copyright @Informacja Prasowa
2/8

Apartament Johnnego Deppa - salon

3/8
Copyright @Informacja Prasowa
3/8

Apartament Johnnego Deppa - jadalnia

4/8
Copyright @Informacja Prasowa
4/8

Apartament Johnnego Deppa - kuchnia

5/8
Copyright @Informacja Prasowa
5/8

Apartament Johnnego Deppa - kuchnia

6/8
Copyright @Informacja Prasowa
6/8

Apartament Johnnego Deppa - taras

7/8
Copyright @Informacja Prasowa
7/8

Apartament Johnnego Deppa - basen

8/8
Copyright @Informacja Prasowa
8/8

Apartament Johnnego Deppa - elewacja budynku

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.