Johnny Depp, Amber Heard
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Amber Heard żyła w trójkącie w czasie związku z Johnnym Deppem

Szokujące zeznania obciążyły aktorkę

Sabina Zięba 19 czerwca 2020 10:15
Johnny Depp, Amber Heard
Fot. East News

Choć Johnny Depp rozstał się z Amber Heard w 2017 roku, burzliwe procesy sądowe byłych małżonków trwają do dziś. Na przemian oskarżają się o przemoc fizyczną oraz zniszczenie karier. Wiele osób jednak od początku wątpiło w winę przystojnego artysty. Teraz najnowsze zeznania świadków mogą już całkowicie pogrążyć blond aktorkę. Okazuje się bowiem, że będąc zamężną, zdradzała gwiazdora z dwoma osobami i to... równocześnie!

Amber Heard zdradzała Johnny'ego Deppa

Johnny Depp przez lata był w szczęśliwym związku z Vanessą Paradis, która urodziła mu dwójkę dzieci. W 2015 roku porzucił życiową partnerkę, by wdać się w burzliwy romans z Amber Heard. Zdążyli się pobrać, jednak ich szczęście nie trwało długo. Relacja zakończyła się wielkim skandalem rozdmuchiwanym w mediach na całym świecie. Mówi się, że Depp do dziś żałuje tego związku.

Obecnie trwa kolejna batalia sądowa byłych małżonków. Johnny Depp pozwał aktorkę na 50 mln dolarów za zniszczenie jego kariery uprzednimi nieprawdziwymi informacjami o znęcaniu się. Teraz brytyjski tabloid dotarł do naprawdę szokujących zeznań świadków. Okazuje się, że pod nieobecność artysty, Heard często go zdradzała.

Josh Drew, były mąż najlepszej przyjaciółki Amber, Raquel Pennington, w trakcie procesu ujawnił, że blond aktorka była w trójkącie z 27-letnią modelką i aktorką, Carą Delevingne oraz amerykańskim miliarderem i właścicielem m. in. Tesli, Elonem Muskiem.

Na pytanie adwokata Benjamina Chewa: „Czy Rocky powiedziała ci, że Amber miała z nią romans, w trakcie małżeństwa z Johnnym Deppem?”, Josh Drew odpowiedział twierdząco, podobnie jak w przypadku pytania o to, czy była żona mówiła mu o zbliżeniu Heard-Delevingne-Musk, do którego miało dojść w apartamencie Deppa, kiedy gwiazdorska para była jeszcze w związku. Ponadto Depp ma zeznania obsługi apartamentowca, twierdzącej, że Musk składał jego żonie nocne wizyty w 2015 roku, kiedy aktor przebywał na planie jednego z filmów.

Jak podaje Daily Mail, teraz Depp chce wezwać na świadka młodą modelkę, Delevingne - w końcu zarówno ona, jak i Heard nigdy nie robiły tajemnicy ze swojej biseksualności. Już w 2016 roku jeden z tabloidów donosił, że Depp podejrzewał, że jego żona zdradza go z Carą, co miało „doprowadzać go do szaleństwa”. Z kolei Elon Musk wszystkiemu zaprzecza i twierdzi, że miał przelotny romans z Amber Heard, ale znacznie później, bo po jej rozwodzie w maju 2016 roku.

Myślicie, że Depp wreszcie dowie się prawdy?  

Amber Heard i Johnny Depp

Johnny Depp, Amber Heard, rozstania roku 2016
Fot. Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.