Czarne chmury nad Johnem Travoltą: molestowanie, orientacja, małżeństwo
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kariera Johna Travolty zawisła na włosku z powodu szokujących oskarżeń...

Molestował, ukrywał romans z Tomem Cruisem i fakt, że jest gejem?

Konrad Szczęsny 7 grudnia 2017 20:00
Czarne chmury nad Johnem Travoltą: molestowanie, orientacja, małżeństwo
Fot. East News

Na temat jego orientacji seksualnej krążą legendy. John Travolta według kolejnych medialnych doniesień miał przez lata ukrywać nie tylko fakt, że jest gejem, lecz także... związek z Tomem Cruisem! Coraz głośniej mówi się w Hollywood, że nad aktorem zebrały się czarne chmury i dlatego jego kariera wisi na włosku. Czy w najbliższym czasie czeka nas skandal na miarę tego z udziałem Henry'ego Weinsteina, który zatrząsł w posadach światowym show-biznesem?

John Travolta molestował chłopców?

Według najnowszych doniesień, afera dotycząca Johna Travolty ma wybuchnąć lada dzień. Jako dowód Entertainement Weekly podał, że wytwórnia Lionsgate wycofała się z dystrybucji najnowszego filmu aktora na 10 dni przed premierą!

Lionsgate postanowiło porzucić dystrybucję filmu "Gotti", w którym główną rolę odgrywa Travolta. „Gotti” jest biografią Johna Gotti'ego, sławnego włosko-amerykańskiego gangstera, który przewodził jednej z najsłynniejszych rodzin mafijnych, Gambino, przez blisko 50 lat. (...). Obraz wyreżyserował Kevin Connolly, odpowiedzialny za popularny serial „Ekipa”. Na razie przyczyny zmiany wytwórni oraz przesunięcia daty premiery są nieznane, jednak w kuluarach mówi się o zbliżającym się skandalu, który wybuchnie wokół przestępstw seksualnych popełnionych przez aktora”, twierdzi informator portalu.

Dla wielu dziennikarzy i osób śledzących karierę Johna Travolty te spekulacje nie są żadnym zaskoczeniem. Od ponad dekady mówi się o tym, że aktor, któremu popularność przyniosły role w takich filmach, jak „Pulp Fiction” czy „Gorączka sobotniej nocy” nie tylko ukrywa przed światem prawdziwą orientację seksualną, lecz także... dopuszcza się molestowania! Ostatnio o czyny lubieżne oskarżyło go dwóch masażystów.

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

John Travolta oskarżony o molestowanie

Pierwszy z nich, Marky Hutt, opublikował obszerną relację na Twitterze. Wynikało z niej, że siedem lat temu w hotelu Hyatt w Nowym Jorku, John Travolta chciał zapłacić mu za seks.

Latem 2010 roku otrzymałem propozycję wykonania masażu w hotelu Hyatt, gdzie przebywał John Travolta. Gdy dotarłem, zobaczyłem go leżącego nago pod ręcznikiem z cygarem w ręku, oglądał gejowskie porno. W połowie masażu John złapał mnie za krocze i pocierał moje pośladki. Powiedziałem mu wyraźne „nie”, jednak Travolta nalegał. Mówił, że nikt nigdy się nie dowie i zapytał, czy chcę pieniędzy”, przekonywał. To, co wydarzyło się później, rodzi niestety smutną konstatację, że pieniądze są w stanie skutecznie takie sprawy uciszyć.

Gdy powiedziałem mu, że mam dość i zakończyłem usługę, Travolta sięgnął do torby i dał mi dwa tysiące dolarów. Wyszedłem i skontaktowałem się z policją, która nie zrobiła nic. Moi prawnicy zmarnowali mnóstwo czasu na rozmowy z prawnikami Travolty. To chory zboczeniec”, podkreślił.

Zobacz też: Tato i tato – pierwsza para gejów w Niemczech adoptowała dziecko! „Żyjemy bardzo klasycznie”, przekonują

John Travolta całuje i obejmuje Jeff Katherine, swojego domniemanego długoletniego kochanka
Fot. East News

John Travolta obejmuje obejmuje Jeffa Katherine'a, swojego domniemanego długoletniego kochanka, 2006 rok

Drugi, anonimowo, kilka dni później wyznał, że gdy aktor, przebywając w hotelu, który wynajął na wyłączność, przyszedł na masaż, po czym zaczął zachowywać się w co najmniej kontrowersyjny sposób, m.in. zapraszając masażystę do sauny i oferując mu swoje usługi.

Pragnął pokazać mi swoje techniki masażu. Chciał, abym położył się na brzuchu, zsunął ze mnie ręcznik i zaczął masować. W trakcie leżenia włożył rękę pod ręcznik i zaczął przesuwać ją po moim udzie. W końcu odsłonił moje pośladki i zaczął pocierać rowek pomiędzy nimi”, relacjonował. Gdy zaczął dotykać jego genitaliów, ten uciekł. Niezmordowany aktor zaczął jednak go gonić i pytać „czy kiedykolwiek mój odbyt był lizany przez innego mężczyznę i co bym zrobił, gdyby doszło do intymnego zbliżenia z mężczyzną. Namawiał mnie, żebym mu powiedział, co bym z nim robił, aby móc o tym później fantazjować”, mogliśmy przeczytać w dokumentach opublikowanych przez  można przeczytać w dokumentach opublikowanych przez RadarOnline.

Niestety, i w tym przypadku sprawę umorzono z powodu braku świadków i tego, że aktora nie udało się przesłuchać: opuścił hotel w pośpiechu, jeszcze zanim policja dotarła na miejsce zdarzenia.

Jakby tego było mało, od 11 lat mówi się o jego bliskiej relacji ze scjentologiem Jeffem Katerine.

Zobacz też: Smutne życie bohatera „Skazanego na śmierć”: depresja, myśli samobójcze, ukrywanie orientacji seksualnej. Czy Wentworth Miller powróci na szczyt?

Kim jest Jeff Katherine, domniemany kochanek Johna Travolty?

Intymne zdjęcia Johna Travolty i Jeffa Katherine'a obiegły media w 2006 roku. Zostały wykonane na lotnisku w Hamilton w Kanadzie i – co ciekawe – obaj panowie... lecieli wówczas tym samym samolotem, więc nie było to jedynie pełne czułości pożegnanie. Co więcej, przez lata ten właśnie mężczyzna był nianią tragicznie zmarłego w 2009 roku syna aktora, Jetta – mimo, prawdopodobnie, braku kwalifikacji! Przypomnijmy, że chłopiec uderzył się w głowę i nie otrzymał odpowiedniej pomocy, dlatego też wstrząs mózgu, którego doznał, doprowadził do zakrzepu, w wyniku którego doszło do zatrzymania akcji serca. Amerykańskie media huczały wówczas od plotek, że 16-latek zmarł z powodu zaniedbania, jakiego dopuścił się jego opiekun i domniemany kochanek gwiazdora i przypominały kontrowersyjne zdjęcia z 2006 roku. John Travolta zapewniał jednak wówczas, że „To zwyczajna uprzejmość. Jeff całuje tak każdego na powitanie. Łączy nas tylko przyjaźń i nic więcej”, twierdził.

John Travolta całuje i obejmuje Jeff Katherine, swojego domniemanego długoletniego kochanka
Fot. East News

John Travolta całuje Jeffa Katherine'a, swojego domniemanego długoletniego kochanka, 2006 rok

Zobacz też: „Jestem dumny z tego, że wierzę w Boga”. To wyznanie Piaska oburzyło społeczność gejowską, która zarzuca mu hipokryzję. Dlaczego?

Dlaczego John Travolta ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną?

Żonaty od 1991 roku z Kelly Preston aktor, podobnie zresztą jak Tom Curise (o którego orientacji również krążą niezliczone legendy, w których jest nawet łączony z Travoltą), należy do kontrowersyjnego kościoła scjentologicznego (przez wiele osób nazywanego sektą). Mówi się, że to właśnie ta organizacja od lat szantażuje obu aktorów posiadanymi materiałami, dlatego też ci skrzętnie ukrywają fakt, że są osobami o homoseksualnej orientacji seksualnej.

Czy obciążające Johna Travoltę zeznania kolejnych molestowanych mężczyzn ujrzą światło dzienne i – podobnie jak w przypadku Harvey'a Weinsteina – pogrążą jego karierę?

Polecamy: Tym skandalem żyje całe Hollywood! Producent „Pulp Fiction” Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie. Aferę komentują gwiazdy wielkiego ekranu

Polecamy: Kevin Spacey jest gejem! Aktor dokonał coming outu po tym, jak został oskarżony o molestowanie seksualne

Zobacz też: Madonna, Colin Farrell i... Te gwiazdy mają rodzeństwo o homoseksualnej orientacji. Co mówią o potrzebie tolerancji i jak wspierają najbliższych?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.