Jessie Ware
Fot. Getty Images
O NIEJ SIĘ MÓWI

Jessie Ware po raz drugi została mamą! Urodziła... we własnym domu

Gwiazda podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem

Gabriela Czernecka 8 marca 2019 07:46
Jessie Ware
Fot. Getty Images

Jessie Ware po raz drugi została mamą. Gwiazda przywitała na świecie synka. Co ciekawe, jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce zdecydowała się na poród nie w szpitalu, a... we własnym domu. Podzieliła się także wyjątkową fotografią z dzieckiem!

Jessie Ware urodziła chłopca

Jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce właśnie po raz drugi została mamą. Jessie Ware przywitała na świecie synka. Największe emocje wzbudza jednak fakt, że dziecko przyszło na świat w domu! „Ubiegłej nocy urodziłam pięknego chłopczyka w moim salonie”, napisała pod postem Jessie Ware, do którego dołączyła piękną fotografię.

Na zdjęciu widzimy świeżo upieczoną mamę z maleństwem. Piosenkarka wygląda na zrelaksowaną, ale przede wszystkim szczęśliwą. Jak sama wyjawiła, poród domowy odbywał się w asyście trzech położnych, którym od razu podziękowała na Instagramie. „Poziom opieki i życzliwości, który nam zaoferowali, był niesamowity”, pisze.

Jessie Ware i jej mąż Sam Burrows, trener personalny, są już rodzicami 2-letniej córki. Jessie Ware już w październiku zeszłego roku poinformowała, że zostanie mamą. Chwilę po premierze jej nowego singla Overtime wokalistka zebrała gratulacje, a później na swoim profilu na Instagramie publikowała zdjęcia prezentujące ciążowe krągłości. Synek Jessie Ware przyszedł na świat 6 marca. Jak na razie jego imię nie zostało podane do publicznej wiadomości.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessie Ware (@jessieware)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessie Ware (@jessieware)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.