Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
WSPOMNIENIE

Natalia Kukulska poruszająco o śmierci ojca: „Ta noc mogłaby nie istnieć...”

Artystka uczciła 9. rocznicę odejścia Jarosława Kukulskiego

Rafał Kowalski 13 września 2019 11:31
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dziewięć lat po śmierci Jarosława Kukulskiego, jego bliscy robią wiele, by pamięć o tym wybitnym kompozytorze nie zgasła. Z okazji rocznicy odejścia artysty Natalia Kukulska zamieściła w sieci wzruszający wpis, w którym wyznaje, że do dziś nie pogodziła się z wielką stratą…

Natalia Kukulska o tacie. Archiwalne zdjęcia

Na profilu społecznościowym piosenkarki pojawił się post rozpoczynający się od słów jednego z utworów napisanych przez Jarosława Kukulskiego. Dalej, jego córka dzieli się w fanami swoimi emocjami. „Zatańczymy razem jeszcze raz, Tylko na palcach by nie zbudzić dnia, Na przekór nocy i tym co rano chcą wstać, Taniec dla bezsennych” Ta noc 9 lat temu mogłaby nie istnieć. 13 września 2010 roku to czas do którego trudno mi wracać. Dziś jest pełnia. Jakby na przekór tej pustce…”, napisała Natalia Kukulska na Instagramie i dołączyła archiwalne zdjęcia z tatą.

Na co zmarł Jarosław Kukulski? Ostatni dzień życia muzyka

Przypomnijmy, że Jarosław Kukulski zmarł 13 września 2010 roku w wieku 66 lat. Przedwczesna śmierć partnera Anny Jantar spowodowana była przegraną walką z tętniakiem aorty brzusznej. Ojciec Natalii Kukulskiej walczył z chorobą wiele lat… Jak wyglądał jego ostatni dzień życia? „To było dzień po moim występie w Opolu. Koncert był w sobotę, w niedzielę był jeszcze u nas na obiedzie. Po nim pojechał do kościoła, bo był głęboko wierzący. Miał dobrą relację z Bogiem, potrafił z nim rozmawiać. Kiedy był już ciężko chory i z trudem się poruszał, podjeżdżał samochodem pod kościół, opuszczał szybę i słuchał mszy”, zdradziła Natalia Kukulska w magazynie Pani.

Wokalistce życzymy dużo siły. Wierzymy, że całe piękno i miłość, którą Jarosław Kukulski zostawił w swoich utworach, zostanie z nami na zawsze. 

Anna Jantar, Jarosław Kukulski, Natalia Kukulska
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.