DOMY GWIAZD

Jak mieszkają Victoria i David Beckham? Wnętrza ich domu robią wrażenie!

Nie zgadniecie, ile wydali na jego renowację!

Olga Figaszewska 26 marca 2018 09:50

Jak żyją i mieszkają Victoria i David Beckham? Przestronne ekskluzywne wnętrza i świetna lokalizacja. Tak można opisać ich posiadłość położoną w zachodniej części Londynu. Wnętrza ich domu robią wrażenie! Nie zgadniecie, ile wydali na jej renowację!

Dom Victorii i Davida Beckhamów. Jak mieszkają?

Willa Victorii i Davida Beckhamów to elegancko urządzona posiadłość z historią. Zapłacili za nią ponad 200 milionów złotych! Państwo Beckhamowie wraz z dziećmi przeprowadzili się tu niecałe 4 lata temu. Dom ma powierzchnię ośmiuset metrów kwadratowych. Osiem ilość sypialni, siedem łazienek, przestronny salon z kominkiem, gustowna kuchnia i ogromny ogród…

Nad wystrojem czuwała Victoria. By dostosować posiadłość do swoich potrzeb, wynajęła w tym celu rozchwytywaną projektantkę wnętrz. Na odnowienie budynku przeznaczyli w sumie około 45 milionów złotych!

Małżonkowie często publikują w sieci zdjęcia swojej posiadłości. Dzięki temu wielbiciele Beckahmów mogą podejrzeć wnętrza ich niesamowitej posiadłości.

Jesteście ciekawi, jak się prezentują? Sprawdźcie to w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.