Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z OSTATNIEJ CHWILI

Jak czuje się córka Kasi Kowalskiej? Wokalistka podała nowe, szczegółowe informacje

Co już wiemy?

Rafał Kowalski 28 marca 2020 17:48
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wczorajszy dzień był dla Kasi Kowalskiej pełny łez. Wokalistka sama przyznała to w emocjonalnym nagraniu, które wczoraj umieściła w sieci. Wideo zniknęło już z Instagrama, ale informacja o tym, że jej córka jest w szpitalu w Anglii wciąż pozostaje aktualna. Jeszcze wczoraj wieczorem i dziś rano wiedzieliśmy jedynie, że Ola Kowalska musiała zostać intubowana. Przed chwilą pojawiły się nowe informacje o jej stanie zdrowia.

Nowe informacje o Oli Kowalskiej. Jak się czuje?

Na Instagramie Kasi Kowalskiej opublikowano zdjęcie Oli Kowalskiej i dodano podpis, który napawa nadzieją. „Dziękuję z całego serca za wasze wsparcie! Stan Oli jest dziś stabilny #jesteśmywszyscyznia #jesteśmyzOlą #zostańwdomu”, napisała mama 23-letniej projektantki mody. To jak na razie jedyny komentarz na temat samopoczucia Oli Kowalskiej, który pojawił się w sieci.

Przypomnijmy, że córka wokalistki nie mieszka w Polsce. Od kilku lat jej domem jest Londyn i to właśnie tam 23-latka trafiła pod opiekę lekarzy. „Dzisiaj dostałam telefon z Anglii z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację”, mówiła wczoraj Kasia Kowalska w poruszającym nagraniu wideo. Dalej apelowała do innych o stosowanie się do próśb rządu. „Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje nie potrafię płakać, choć dziś już wypłakałam wiele godzin, więc kochani jeśli nie musicie nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu”, mówiła łamiącym się głosem mama Oli.

Cieszymy się, że sytuacja 23-latki się unormowała. Wierzymy, że wkrótce sama przekaże nam kolejne dobre informacje i uspokoi jeszcze bardziej wszystkich swoich fanów. 

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…