Mezo, Jacek Mejer
Fot. Justyna ROJEK/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Mezo został po raz drugi tatą! „Powitajcie na świecie Fridę Mejer!”

Raper pokazał w sieci urocze zdjęcie z córeczką

Rafał Kowalski 29 grudnia 2019 13:59
Mezo, Jacek Mejer
Fot. Justyna ROJEK/East News

Sześć lat po ślubie Jacek Mezo Mejer i jego druga żona Weronika Radzimowska-Mejer doczekali się pierwszego potomka. Parze urodziła się kilkadziesiąt godzin temu córeczka. Dziewczynka otrzymała imię Frida, o czym szczęśliwy tata poinformował w sieci. To drugie dziecko rapera. Pierwsze było owocem związku gwiazdora z pierwszą żoną – Sandrą.

Mezo z drugą córeczką na Instagramie – pierwsze zdjęcie

Wczoraj Jacek Mejer znany publiczności jako Mezo opublikował na swoim Instagramie urocze zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Rodzice postawili na oryginalne imie. „Dziękuję najdzielniejszej Żonie, która w tę cudowną noc (dokładnie o godzinie #dwa30) urodziła piękną Córeczkę! ❤ Powitajcie na świecie Fridę Mejer. Malutka i zdrowa”, zdradził Mezo szczegóły porodu na Instagramie.

Cała rodzina od lat mieszka w Poznaniu. Wokalista, choć największe przeboje tworzył ponad dekadę temu a teraz odsunął się od show-biznesu, wciąż nagrywa. Jego ostatni album pod tytułem Życiówka ukazał się dwa lata temu. Być może utwory na kolejnym krążku będą inspirowane narodzinami Fridy?

Czas pokaże a na razie szczęśliwym rodzicom składamy najszczersze gratulacje! Zobaczcie zdjęcie 37-letniego taty i jego drugiego dziecka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Mezo Mejer (@jacek_mezo_mejer)

TAGI #Mezo

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.