Izabella Scorupco
Fot. Instagram
Dzieci gwiazd

Córka Izabelli Scorupco ma już 26 lat. Julia to kopia znanej mamy

Wyglądają jak siostry!

Aleksandra Frankowska 19 września 2023 10:48
Izabella Scorupco
Fot. Instagram

Izabella Scorupco rzadko pokazuje w social mediach swoje dzieci, a jednak zrobiła wyjątek. Jej córka Julia to prawdziwa piękność, która skończyła już 26 lat. Niesamowite, jak ten czas szybko leci. Panie są do siebie zjawiskowo podobne, różni je tylko jeden, znaczący szczegół.

ZOBACZ TEŻ: Izabella Scorupco - jedyna Polka, która zagrała dziewczynę Bonda. Jak dziś żyje?

Córka Izabelli Scorupco skończyła 26 lat

Izabella Scorupco zrobiła międzynarodową karierę i jako jedyna Polka na świecie wystąpiła w filmie o przygodach Agenta 007. Po 30-stce jednak zdecydowała poświęcić się rodzinie i zrezygnowała z kariery. Ma dwoje dorosłych dzieci. Córka Julia jest owocem jej długiego związku z Mariuszem Czerkawskim, hokeistą. Młoda piękność ma już 26 lat i łudząco przypomina swoją mamę.

Izabella Scorupco, Julia Scorupco, lotnisko Okęcie, 07.01.2001 rok
Fot. Rafal Meszka / Studio69 / Forum

Izabella Scorupco, Julia Scorupco, lotnisko Okęcie, 07.01.2001 rok

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Izabella Scorupco pokazała nowe zdjęcie męża! Zakochani nie kryją swojej miłości

Julia Scorupco wygląda jak mama

Jedyna rzecz, która różni Julię i Izabellę to kolor włosów. Izabella od lat pozostaje wierna jasnemu blondowi, podczas gdy włosy Julii to przepiękny odcień ciemnej czekolady. Rysy twarzy obu Pań są jednak do siebie łudząco podobne. Obie wyglądają zjawiskowo, jak siostry. Dopatrujemy się również podobieństwa do sławnego taty, po nim Julia ma zdecydowanie oczy.

Na Instagramie młodej kobiety wciąż przybywa obserwatorów. Widać, że obycie z aparatem Julia ma we krwi i lubi pozować do zdjęć. Czy podzieli karierę swojej mamy? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.