To początek wojny? Znajomi ujawniają prawdę o ich relacji

Konrad Szczęsny 27 lutego 2019 13:13

Konflikt, zazdrość czy wzajemny szacunek, na przekór medialnym spekulacjom? Wszyscy zastanawiają się, jak na plotki o domniemanym romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera reaguje życiowa partnerka aktora, Irina Shayk. Tym bardziej, że obie panie na Oscarach siedziały tuż obok siebie, czasem wymieniały kilka słów, wydawały się zrelaksowane i promiennie się uśmiechały. Jednak, jak donosi jeden z brytyjskich tabloidów, jeszcze przed ceremonią rosyjska modelka przestała obserwować w mediach społecznościowych artystkę. Czy to początek wojny? A może jedynie doszukiwanie się sensacji na siłę?

Irina Shayk przestała obserwować Lady GaGę na Instagramie

The Sun zauważa, że nastąpiło to jeszcze przed słynnym oscarowym występem i odebraniem przez 32-letnią Lady GaGę statuetki za najlepszą oryginalną filmową piosenkę minionego roku (Shallow, Narodziny gwiazdy). To o tyle osobliwe, że na gali panie zachowywały się naprawdę swobodnie, Irina Shayk uściskała artystkę, gdy zeszła ze sceny ze statuetką, rozmawiały i serdecznie się do siebie uśmiechały. Czyżby była to jedynie gra pozorów?

Jak podaje DailyMail, na oscarowym afterparty Bradley Cooper i Lady GaGa nie mogli się od siebie oderwać, rozmawiali dwie godziny, podczas gdy partnerka aktora siedziała na kanapie w głębi pomieszczenia, z wyraźnie nietęgą miną. „Gaga cały czas była przy nim”, relacjonuje świadek, który był obecny na przyjęciu. 

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że gdy następnego dnia sfotografowano Irinę Shayk i jej ukochanego w trakcie tak prozaicznej czynności, jak jazda samochodem, nie wyglądali na zachwyconych. Na ich twarzach próżno było szukać uśmiechu... To oczywiście podsyciło plotki o kryzysie w związku pary. W końcu głos w sprawie zabrali przyjaciele modelki!

Znajomi Iriny Shayk o jej stosunku do Lady GaGi

„Opowiadania o Irinie, która ma dość Gagi, mają w sobie odrobinę prawdy – nie jest tak, że jej nie lubi lub jest o nią zazdrosna, ale ma dość ciągłych opowieści o jej bliskiej relacji z Bradleyem”, twierdzi informator The Sun. Dodaje, że modelka jest dumna z sukcesu Narodzin gwiazdy i emocji, jakie na całym świecie wywołał film, jednak wolałaby, żeby sprawa domniemanego romansu głównych aktorów po prostu przycichła.

„Plotki o zdradzie nie są jej obce - w końcu była związana z Cristiano Ronaldo - ale to [spekulacje o romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera - przyp. red.] była długa kampania reklamowa i chciałby, by już się skończyła”, dodaje znajomy Iriny Shayk.

Niektórzy twierdzą, że rosyjska modelka powinna była otrzymać w oscarową noc statuetkę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, ponieważ uśmiech przez cały wieczór nie schodził z jej twarzy, zaś dostępne zdjęcia wskazują, że nie zrobiła nic, co w jakikolwiek sposób mogłoby podsycić plotki o romansie Bradleya Coopera i Lady GaGi. Gdy 32-latka odbierała statuetkę za najlepszą oryginalną piosenkę do filmu, oklaskiwała ją długo i głośno, zaś gdy zeszła ze sceny, uścisnęła ją mocno i serdecznie.

Choć złośliwi zauważają, że Irina Shayk rozdzieliła domniemanych kochanków na widowni, siadając między nimi, warto mieć na uwadze, że Oscary to uroczystość, na której każdej osobie miejsce zostaje wcześniej przydzielone, zaś w trakcie prób umiejscawiane są na nich zdjęcia z podobiznami gwiazd, by sprawdzić, jak wszystko wypadnie w trakcie głównej gali. Oczywiście być może było tak, że Bradley i jego partnerka zamienili się miejscami, jednak biorąc pod uwagę, że siedzili w pierwszym rzędzie, który odgrywa kluczową rolę w przypadku transmisji telewizyjnej, trudno ich podejrzewać o taki akt samowoli...

A plotki o niechęci Iriny Shayk do Lady GaGi? Czytanie kolejnych rewelacji o domniemanym romansie swojego partnera, nawet jeśli wcześniej było się w związku z Cristiano Ronaldo, nie należy z pewnością do najprzyjemniejszych doznań na świecie. Trudno dziwić się partnerce Bradleya Coopera, że również nie należy do grona wielbicielek takich publikacji. Tym bardziej, że para wychowuje niemal dwuletnią córeczkę, która, gdy dorośnie, będzie mogła zapoznać się ze wszystkimi artykułami na temat domniemanego romansu taty...  

1/5
Bradley Cooper, Lady GaGa i Irina Shayk - Oscary 2019. Prawa o ich relacji
Copyright @A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News
1/5

Na gali rozdania Oscarów 2019 Lady GaGa siedziała tuż obok Iriny Shayk. Patrząc na te zdjęcia, trudno podejrzewać, by panie odnosiły się do siebie wrogo...

2/5
Bradley Cooper, Lady GaGa i Irina Shayk - Oscary 2019. Prawa o ich relacji
Copyright @A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News
2/5

W trakcie oscarowej nocy Lady GaGa i Irina Shayk często się do siebie uśmiechały i nie stroniły od wymiany poglądów na temat tego, co działo się na scenie... Wszystkiemu przysłuchiwał się również Bradley Cooper.

3/5
Bradley Cooper, Lady GaGa i Irina Shayk - Oscary 2019. Prawa o ich relacji
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Irina ShaykLady GaGa i Bradley Cooper na gali rozdania Oscarów 2019 - cała trójka była w wyśmienitych nastrojach.

4/5
Bradley Cooper, Lady GaGa i Irina Shayk - Oscary 2019. Prawa o ich relacji
Copyright @KEVIN WINTER/Getty AFP/East News
4/5

Widać było, że Irina Shayk jest dumna z partnera - tu gratuluje mu tuż po tym, jak wraz z Lady GaGą wykonał na scenie utwór Shallow.

5/5
Bradley Cooper, Lady GaGa i Irina Shayk - Oscary 2019. Prawa o ich relacji
Copyright @KEVIN WINTER/Getty AFP/East News
5/5

Równie serdecznie Irina Shayk pogratulowała Lady Gadze, gdy ta odebrała Oscara za najlepszy filmowy utwór oryginalny, Shallow z Narodzin gwiazdy.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.