O TYM SIĘ MÓWI

Irina Shayk przestała obserwować Lady GaGę na Instgramie!

To początek wojny? Znajomi ujawniają prawdę o ich relacji

Konrad Szczęsny 27 lutego 2019 13:13

Konflikt, zazdrość czy wzajemny szacunek, na przekór medialnym spekulacjom? Wszyscy zastanawiają się, jak na plotki o domniemanym romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera reaguje życiowa partnerka aktora, Irina Shayk. Tym bardziej, że obie panie na Oscarach siedziały tuż obok siebie, czasem wymieniały kilka słów, wydawały się zrelaksowane i promiennie się uśmiechały. Jednak, jak donosi jeden z brytyjskich tabloidów, jeszcze przed ceremonią rosyjska modelka przestała obserwować w mediach społecznościowych artystkę. Czy to początek wojny? A może jedynie doszukiwanie się sensacji na siłę?

Irina Shayk przestała obserwować Lady GaGę na Instagramie

The Sun zauważa, że nastąpiło to jeszcze przed słynnym oscarowym występem i odebraniem przez 32-letnią Lady GaGę statuetki za najlepszą oryginalną filmową piosenkę minionego roku (Shallow, Narodziny gwiazdy). To o tyle osobliwe, że na gali panie zachowywały się naprawdę swobodnie, Irina Shayk uściskała artystkę, gdy zeszła ze sceny ze statuetką, rozmawiały i serdecznie się do siebie uśmiechały. Czyżby była to jedynie gra pozorów?

Jak podaje DailyMail, na oscarowym afterparty Bradley Cooper i Lady GaGa nie mogli się od siebie oderwać, rozmawiali dwie godziny, podczas gdy partnerka aktora siedziała na kanapie w głębi pomieszczenia, z wyraźnie nietęgą miną. „Gaga cały czas była przy nim”, relacjonuje świadek, który był obecny na przyjęciu. 

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że gdy następnego dnia sfotografowano Irinę Shayk i jej ukochanego w trakcie tak prozaicznej czynności, jak jazda samochodem, nie wyglądali na zachwyconych. Na ich twarzach próżno było szukać uśmiechu... To oczywiście podsyciło plotki o kryzysie w związku pary. W końcu głos w sprawie zabrali przyjaciele modelki!

Znajomi Iriny Shayk o jej stosunku do Lady GaGi

„Opowiadania o Irinie, która ma dość Gagi, mają w sobie odrobinę prawdy – nie jest tak, że jej nie lubi lub jest o nią zazdrosna, ale ma dość ciągłych opowieści o jej bliskiej relacji z Bradleyem”, twierdzi informator The Sun. Dodaje, że modelka jest dumna z sukcesu Narodzin gwiazdy i emocji, jakie na całym świecie wywołał film, jednak wolałaby, żeby sprawa domniemanego romansu głównych aktorów po prostu przycichła.

„Plotki o zdradzie nie są jej obce - w końcu była związana z Cristiano Ronaldo - ale to [spekulacje o romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera - przyp. red.] była długa kampania reklamowa i chciałby, by już się skończyła”, dodaje znajomy Iriny Shayk.

Niektórzy twierdzą, że rosyjska modelka powinna była otrzymać w oscarową noc statuetkę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, ponieważ uśmiech przez cały wieczór nie schodził z jej twarzy, zaś dostępne zdjęcia wskazują, że nie zrobiła nic, co w jakikolwiek sposób mogłoby podsycić plotki o romansie Bradleya Coopera i Lady GaGi. Gdy 32-latka odbierała statuetkę za najlepszą oryginalną piosenkę do filmu, oklaskiwała ją długo i głośno, zaś gdy zeszła ze sceny, uścisnęła ją mocno i serdecznie.

Choć złośliwi zauważają, że Irina Shayk rozdzieliła domniemanych kochanków na widowni, siadając między nimi, warto mieć na uwadze, że Oscary to uroczystość, na której każdej osobie miejsce zostaje wcześniej przydzielone, zaś w trakcie prób umiejscawiane są na nich zdjęcia z podobiznami gwiazd, by sprawdzić, jak wszystko wypadnie w trakcie głównej gali. Oczywiście być może było tak, że Bradley i jego partnerka zamienili się miejscami, jednak biorąc pod uwagę, że siedzili w pierwszym rzędzie, który odgrywa kluczową rolę w przypadku transmisji telewizyjnej, trudno ich podejrzewać o taki akt samowoli...

A plotki o niechęci Iriny Shayk do Lady GaGi? Czytanie kolejnych rewelacji o domniemanym romansie swojego partnera, nawet jeśli wcześniej było się w związku z Cristiano Ronaldo, nie należy z pewnością do najprzyjemniejszych doznań na świecie. Trudno dziwić się partnerce Bradleya Coopera, że również nie należy do grona wielbicielek takich publikacji. Tym bardziej, że para wychowuje niemal dwuletnią córeczkę, która, gdy dorośnie, będzie mogła zapoznać się ze wszystkimi artykułami na temat domniemanego romansu taty...  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.