Bradley Cooper i Irina Shayk MT
Fot. East News
ZE ŚWIATA GWIAZD

Irina Shayk i Bradley Cooper powitali na świecie swoje pierwsze dziecko

Weronika Bruździak-Gębura 10 kwietnia 2017 17:35
Bradley Cooper i Irina Shayk MT
Fot. East News

Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami! Rosyjska modelka i amerykański aktor nie zdradzili jednak płci ani imienia dziecka. 

Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami!

31-latka i 42-latek zaczęli spotykać się w kwietniu 2015 roku, jednak dopiero w zeszłym roku przyznali, że są parą. Wcześniej modelka przez pięć lat spotykała się z napastnikiem Realu Madryt, Cristiano Ronaldo, z którym rozstała się w styczniu 2015 roku. O tym, że Irina Shayk jest w ciąży z Bradleyem Cooperem, media dowiedziały się w listopadzie zeszłego roku, niebawem po pokazie marki Victoria’s Secret, podczas którego widać było zaokrąglony brzuch modelki.

Irina Shayk
Fot. Getty Images

Na zdjęciu: Irina Shayk podczas ostatniego pokazu marki Victoria's Secret, gdy po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch.

 

Irina Shayk i Bradley Cooper - co robili, zanim zaczęli być razem?

Przez całą ciążę ani Shayk, ani Cooper nie wypowiadali się publicznie o ciąży. Zgodnie z doniesieniami magazynu „People”, para została rodzicami w pierwszych dniach kwietnia. Podobno w trakcie ciąży modelka dbała o figurę, zaś partner wspierał ją podczas kolejnych wizyt u lekarza. Oboje byli podekscytowani tym, że po raz pierwszy zostaną rodzicami. Modelka, zdaniem informatorów magazynu, miała zaprzyjaźnić się też z mamą aktora.

Bradley Cooper był wcześniej żonaty - z amerykańską aktorką, Jennifer Esposito. Ich małżeństwo przetrwało tylko rok (2006-2007). Cooper zasłynął rolą Phila Wennecka w filmie „Kac Vegas” w 2009 roku. Po tej produkcji jego kariera nabrała tempa. Aktor był trzykrotnie nominowany do Oscara - za filmy „Poradnik pozytywnego myślenia” (2012), „American Hustle” (2013) i „Snajpera” (2014). Irina Shayk urodziła się w ZSSR jako córka górnika i nauczycielki muzyki. Popularność zdobyła w 2007 roku dzięki zmysłowym kampaniom marki Intimissimi i występowi w magazynie „Sports Illustrated Swimsuit Issue”. Wtedy jej kariera nabrała tempa, a Shayk znalazła się w gronie najlepszych modelek świata według prestiżowego portalu models.com.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska, Otylia Jędrzejczak, Natalie Portman. One zostaną matkami w 2017 roku. Kto jeszcze?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.