Tomasz Lis z córką Iga Lis
Fot. Instargram @iga_lis
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Lis dumny z córki! Dziennikarz zamieścił wzruszający wpis: „Szybko płynie czas”

Córka Tomasza Lisa wkracza w nowy etap!

Gabriela Czernecka 28 maja 2018 14:24
Tomasz Lis z córką Iga Lis
Fot. Instargram @iga_lis

Córka Tomasza Lisa, Iga, właśnie zakończyła swoje zmagania maturalne. Córka dziennikarza i Kingi Lis podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, na którym pozuje w berecie. „Just gratueted”, podpisała fotografię. Z tej okazji dumni rodzice Igi pogratulowali córce w wyjątkowy sposób! 

Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin skończyła szkołę średnią

Iga Lis podzieliła się w sieci swoim małym sukcesem. Córka Tomasza Lisa obroniła właśnie maturę i skończyła szkołę średnią. Dumna mama, Kinga Rusin, zamieściła pod fotografią córki komentarz: „Dumna mama”, czytamy. Teraz wpis, ale na Twitterze, zamieścił ojciec dziewczyny, Tomasz Lis.

Na Twitterze Tomasza Lisa pojawił się kolaż ze zdjęć dziennikarza z córką -  na pierwszym widzimy małą Igę przyczepioną do młodego taty, a na drugim aktualną fotografię Igi i jej taty. Dziennikarz podpisał zdjęcie: „Szybko płynie czas. Matura za plecami. Czas pójść w świat”. 

Internauci rozpływają się w komentarzach komplementując urodę córki dziennikarza. W ciepłych słowach odnoszą się także do niego: „Super! Córka wyrosła na piękna kobietę, a z Panem czas obchodzi się bardzo łaskawie”, czytamy. Zdjęciem z Igą Lis pochwaliła się w sieci również Katarzyna Sokołowska. Faktycznie, Iga wyrosła na piękną kobietę! My również dołączamy do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów!  

 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.