Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska wraz z mężem pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVP!

Wyglądali zjawiskowo!

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2020 12:59
Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. VIPHOTO/East News

W czwartek odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVP. Nie zabrakło plejady polskich gwiazd. Wśród nich pojawiła się także współprowadząca Pytanie na śniadanie. Ida Nowakowska na imprezę przyszła wraz ze swoim mężem – Jackiem Herndonem. Prezentowali się zachwycająco!

Ida Nowakowska na jesiennej ramówce TVP z mężem

Ida Nowakowska i Jack Herndon skradli uwagę fotoreporterów. Para rzadko pojawia się razem na czerwonym dywanie. Na jesiennej ramówce TVP nie szczędzili sobie czułości. Są szczęśliwi i zakochani! Cenią każdą wspólnie spędzoną chwilę, ponieważ ze względu na wykonywane zawody żyją na walizkach. Związek na odległość nie jest dla nich żadną przeszkodą! Są małżeństwem od pięciu lat.

,,Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem, bratnią duszą. On jest dla mnie tak fascynujący! Stale mnie zaskakuje. Bardzo się zmienia, czasem mam wrażenie, że to inna osoba niż ta, za którą wyszłam. Zawierzam Bogu, że tak miało być, by ten nasz związek był dobry", mówiła gwiazda w wywiadzie dla viva.pl w kwietniu.

,,Mamy ten jeden wspólny cel - marzy nam się dom i dzieci. Na razie cieszymy się tym szalonym czasem. A gdzie osiądziemy… Będę biegła tam, gdzie mój mąż. Jack bardzo kocha Polskę. Nadal jest dla niego egzotyczna, nowa, ale już trochę taka “jego”. Wszystko zmierza ku temu, że będzie tu pracować w firmie amerykańskiej... Gdybym miała decydować i myśleć, co by było najlepsze dla nas, to nie wiem. (...) Myślę, że ostatnie wydarzenia pokazały nam, jak wszystko jest kruche i ulotne… A najważniejsze w życiu jest to, co dajemy z siebie innym…", dodała.

Zobaczcie, jak para prezentowała się podczas jesiennej ramówki TVP! Nas zachwyciły ich stylizacje!  

Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.