Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 1 lutego 2021 10:41
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka dni temu Ida Nowakowska podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Gwiazda Pytania na śniadanie podczas emisji programu ogłosiła, że wkrótce zostanie mamą! Wraz z mężem za kilka miesięcy powitają na świecie pierwsze dziecko. Teraz w rozmowie z Party, Ida Nowakowska zdradziła płeć maleństwa.

Ida Nowakowska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Gwiazda Pytania na śniadanie w wywiadach podkreślała, że marzy, by zostać mamą i stworzyć dużą rodzinę. Teraz to pragnienie się spełnia. Ida Nowakowska jest w 6. miesiącu ciąży. Prezenterka i jej mąż, Jack Herndon przygotowują się teraz do nowej roli i są przepełnieni szczęściem.

Oczekiwanie na narodziny maleństwa daje Idzie Nowakowskiej ogromną siłę!

„To niezwykłe, bo moi przyjaciele, znajomi księża i siostry zakonne przysyłali mi SMSy, że modlą się za to, żebym miała dzidziusia. I wymodlili. Obserwuję ten fascynujący cud i całkowicie zdominował moje życie. Nie wiedziałam, że ciąża da mi taką nową ogromną siłę i radość, ale też, że będzie w moim sercu tak dużo strachu i obaw o zdrowie dzidziusia. Pokochałem tego dzidziusia całkowicie i bezwzględnie”, mówi w rozmowie z Party.

Małżonkowie już nie mogą doczekać się chwili, w której dołączy do nich maleństwo. Już wiadomo, że para oczekuje chłopca! Ida Nowakowska nie zdradziła jeszcze imienia swojej pociechy.

„Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie ”, wyznała gwiazda Pytani na śniadanie w rozmowie z magazynem Party.

Cieszymy się szczęściem Idy Nowakowskiej i jej męża! Jeszcze raz gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.