Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
Z życia gwiazd

Halina Mlynkowa pokazała nowe zdjęcie synka. Ależ Leo szybko rośnie!

Chłopiec ma już pół roku

Marta Nawacka 11 stycznia 2022 09:02
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

W lipcu zeszłego roku po raz drugi została mamą. Halina Mlynkowa ma 18-letniego syna z pierwszego związku, a 6 miesięcy temu, w lipcu, do rodziny dołączył mały Leo. Była wokalistka zespołu Brathanki na ogół unika publikowania zdjęć malucha w mediach społecznościowych, tym razem jednak zrobiła wyjątek. Chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Halina Mlynkowa – kariera i życie prywatne

Halina Mlynkowa zaczęła swoją karierę jako wokalistka w zespole Brathanki. Fani pokochali ich łączenie popu z folklorem, jednak po latach kobieta zdecydowała się na rozpoczęcie kariery solowej. Prywatnie długo szukała szczęścia w miłości. Była żoną aktora Łukasza Nowickiego, któremu w 2004 roku urodziła syna. Młody mężczyzna w tym roku skończy 18 lat. Uczucie małżonków niestety przetrwało próby czasu.

Piosenkarka po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu, a jej wybrankiem był Leszek Wronka. Jednak ten związek także nie przetrwał. Od jakiegoś czasu partnerem Haliny Mlynkowej jest Marcin Kindla, a owocem ich miłości jest synek Leo. O oczekiwaniu drugiej pociechy poinformowała dopiero, gdy parę miesięcy przed rozwiązaniem. Później chętnie dzieliła się zdjęciami, na których widać było jej ciążowe krągłości, a nawet w dalszym ciągu pojawiała się na koncertach, dumnie prezentując brzuszek.

Czytaj też: Halina Mlynkova: „Uratowała nas współczesna medycyna. Gdyby nie lekarze, myślę, że nas by nie było...”

Halina Mlynkowa pokazała zdjęcie synka

Drugi syn wokalistki i jej ukochanego urodził się w lipcu zeszłego roku i otrzymał imię Leo. Halina Mlynkowa wkrótce po jego narodzinach pokazała pierwsze zdjęcie chłopca. Od tego momentu szczęśliwa mama co jakiś czas publikuje zdjęcia maluszka. Tak było i tym razem. Piosenkarka podzieliła się z obserwującymi uroczym zdjęciem, na którym trzyma Leo na kolanach i czule całuje. „Kilka kilogramów niebywałego szczęścia! Pięknego tygodnia, kochani! Szukajcie drobnych uciech w codziennych zmaganiach i przemyśleniach”, podpisała fotografię.

Halina Mlynkowa dodała także króciutki filmik, na którym jej partner, Marcin Kindla, tuli chłopca i się z nim bawi. Trzeba przyznać, że to niezwykle uroczy obrazek, a sam Leo rośnie jak na drożdżach!  

Zobacz także: Halina Mlynkova udostępniła romantyczne zdjęcie z partnerem. To wyjątkowa okazja!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.