Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
Z życia gwiazd

Halina Mlynkova udostępniła romantyczne zdjęcie z partnerem. To wyjątkowa okazja!

W ten sposób uczciła ważny dzień

Marta Nawacka 7 listopada 2021 14:58
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Po dwóch nieudanych małżeństwach, Halina Mlynkova wreszcie odnalazła miłość. Wokalistka zespołu Brathanki jest w szęśliwym związku, a jej wybrankiem jest Marcin Kindla. Para doczekała się wspólnego synka, Leo. Ostatnio kobieta podzieliła się na instagramie romantycznym zdjęciem ze swoim ukochanym. Towarzyszyła temu wyjątkowa okazja...

Halina Mlynkova i Marcin Kindla przywitali na świecie syna

Zaledwie kilka miesięcy temu zakochani powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, synka Leo. Halina Mlynkova ma już syna z peirwszego małżeństwa, jednak narodziny drugiej pociechy były dla niej ogromną radością, cieszyła się też, że jej starszy syn będzie miał młodszego braciszka. „Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku”, wyznała w Pytaniu na śniadanie.

Fakt, że spodziewa się drugiego dziecka Halina Mlynkova utrzymywała w tajemnicy do momentu aż była już w zaawansowanej ciąży. Wtedy oznajmiła widzom Pytania na śniadanie, że jej rodzina wkrótce się powiększy.

Czytaj też:  Halina Mlynkova urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova w sesji dla magazynu VIVA!, grudzień, 2016 rok

Halina Mlynkova na romantycznym zdjęciu z ukochanym

Mimo, że wokalistka pozostaje aktywna na Instagramie, to niezbyt często zamieszcza fotografie ze swojego życia prywatnego. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek. Halina Mlynkova udostępniła urocze zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym. Okazuje się, że towarzyszyła temu wyjątkowa okazja – Marcin Kindla obchodził urodziny! Piosenkarka podpisała fotografię słowami „Sto lat skarbie”, a do życzeń przyłączyli się także fani zakochanych. My również życzymy Marcinowi wszystkiego najlepszego!  

Zobacz także: Halina Mlynkova pierwszy raz tak szczerze o nowym związku: „Składam swoje życie na nowo”

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.