Olga Figaszewska 7 grudnia 2016 12:45
1/5
Grażyna Wolszczak
Copyright @Olga Majrowska
1/5

Grażyna Wolszczak kończy dziś 58 lat!

 

Piękna i dojrzała. Aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Wulkan energii, w biegu od rana do wieczora. Razem z Cezarym Harasimowiczem tworzą szczęśliwy związek od 14 lat. Większości znana jest z roli serialowej Basi Brzozowskiej z "Na Wspólnej", czarodziejki Yennefer w filmie "Wiedźmin" czy Judyty w "Ja wam pokażę!".

 

Co mówiła o sobie w ostatnim wywiadzie dla VIVY!?

W dzieciństwie chciała być chłopcem. Wydawało jej się, że męski świat jest znacznie mniej atrakcyjny niż zabawa lalkami. Grażyna Wolszczak jest osobą niezwykle dynamiczną i często mówi, że to, co najlepsze, wciąż jeszcze przed nią. 

 

Mam poczucie, że jeszcze wiele przede mną. Zaczynam przyspieszać, bo też mam świadomość, że czas mi się kurczy. Nie ma co udawać, że człowiek jest tak samo piękny i młody jak 20 lat temu. Ta świadomość nie wpędza mnie w depresję, wręcz przeciwnie, powoduje jakąś taką pazerność, żeby wyciągnąć z tego czasu, który został, maksymalnie dużo. 

 

Czym jest dla niej szczęście? 

 

Dla mnie po­czu­cie szczę­ścia wią­że się z głę­bo­kim prze­ko­na­niem, że wszyst­ko jest tak, jak trze­ba, po­dą­ża we wła­ści­wym kie­run­ku. My­ślę, że do­pie­ro jak kie­dyś, w przy­szło­ści, z tam­te­go świa­ta spoj­rzy­my za sie­bie, może bę­dzie wia­do­mo, czy ta dro­ga mia­ła sens. I do­pie­ro wte­dy bę­dzie wia­do­mo, czy by­li­śmy szczę­śli­wi.

 

Dlaczego według Cezarego Harasimowicza jest leniuszkiem

 

C. H.: Bo jest. Nie le­niu­chem, a le­niusz­kiem wła­śnie.
G. W.: Tak na­praw­dę cięż­ko mi się zmo­bi­li­zo­wać do cze­go­kol­wiek ra­no. A po­tem też. Jak już usią­dę na ka­na­pie, strasz­nie trud­no mi wstać i dać się wy­cią­gnąć na przy­kład na dłu­gi spa­cer. Ale jak już się to Czar­ko­wi uda, to po­tem je­stem za­chwy­co­na. 

 

Zobacz wyjątkową galerię zdjęć Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza w sesji dla Vivy! z 2015 roku.

 

Polecamy też: Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz - Smutas i optymistka

2/5
Grażyna Wolszczak
Copyright @Olga Majrowska
2/5

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Viva! wrzesień 2015

 

Polecamy też: Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz - Smutas i optymistka

 

4/5
Grażyna Wolszczak
Copyright @Olga Majrowska
4/5

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.