Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Grażyna Torbicka nieustannie rozpieszcza mamę. Ten gest chwycił za serce internautów

Dziennikarka regularnie odwiedza Krystynę Loskę

Karol Sowa 1 marca 2024 10:16
Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Grażyna Torbicka nigdy nie ukrywała, że mama jest dla niej najcenniejszym skarbem. Dowodem na te słowa może być również fakt, że nie ma tygodnia, by ulubienica widzów nie odwiedziła swojej rodzicielki. Prezenterka dba o jej komfort i chce, by każdego dnia była szczęśliwa. Niedawno Grażyna Torbicka odwiedziła Krystynę Loskę i wręczyła jej przepiękny bukiet kwiatów. 

Grażyna Torbicka nieustannie dba o zdrowie mamy

Bardzo się kochają i są dla siebie największym wsparciem. Grażyna Torbicka i jej mama — Krystyna Loska nieustannie utrzymują ze sobą kontakt. Nawet intensywna praca nie jest w stanie stanąć im na przeszkodzie. 

Niedawno Super Express przyłapał dziennikarki w jednej z warszawskich kwiaciarni. Ten sam informator dodaje również, że 86-letnia spikerka jest aktywna i nie ma problemów ze zdrowiem fizycznym. Dowodem na to słowa jest fakt, że sama załatwia sprawy na mieście oraz jeździ samochodem.

Mimo wszystko Grażyna Torbicka nie przestaje rozpieszczać mamy. Co kilka dni ją odwiedza oraz robi zakupy w pobliskim straganie. Teraz prezenterka zawitała w pobliskiej kwiaciarni, gdzie wybrała bukiet najpiękniejszych kwiatów. Następnie podarowała go swojej ukochanej mamie. 

CZYTAJ TEŻ: Ich córki urodziły się niemal jednocześnie. Dzięki dzieciom więź Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej stała się silna

CZYTAJ TEŻ:

Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Krystyna Loska, Grażyna Torbicka, 2017

emerytura krystyny loski ile
Fot. Michal Wozniak/East News

Grażyna Torbicka — ojciec

Przypomnijmy, że Grażyna Torbicka od zawsze uchodziła za córeczkę tatusia. Niestety Henryk Loska odszedł w 2016 roku. Śmierć ojca słynnej prezenterki była zarówno dla niej, jak i matki ogromnym i bolesnym ciosem. To właśnie żałoba najbardziej zbliżyła je do siebie. Od tamtego czasu obie Panie są nierozłączne. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rodzice Anny Starmach ofiarowali kolekcję dzieł sztuki wartą miliony. Teresa i Andrzej Starmachowie są wdzięczni córkom za jedno

Krystyna Loska, Grażyna Torbicka, Warszawa, 06.04.2013

Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.