George Clooney i Beyonce niespodzianki dla fanów
Fot. Facebook, Instagram
O TYM JEST GŁOSNO

Niezwykły gest George'a Clooneya i Beyonce! Fani gwiazd nie kryli wzruszenia. Zobacz, co zrobili

Weronika Bruździak-Gębura 24 marca 2017 14:30
George Clooney i Beyonce niespodzianki dla fanów
Fot. Facebook, Instagram

Te gwiazdy mają wielkie serca! Beyonce i George Clooney w ostatnich dniach zrobili niespodzianki swoim fankom. Zobacz, jak je zaskoczyli.

George Clooney odwiedził 87-letnią Pat Adams

W niedzielę 19 marca George Clooney zrobił wielką niespodziankę swojej fance, 87-letniej Pat Adams, mieszkance domu spokojnej starości „Sunrise of Sonning” w Berkshire. Jak to się stało? Pat Adams wzięła udział w programie zorganizowanym przez placówkę, w którym podopieczni zdradzali swoje największe marzenia. Okazało się, że Pat Adams chciałaby spotkać George’a Clooneya, który w 2014 roku kupił rezydencję w pobliżu domu spokojnej starości. Pracownicy ośrodka napisali do aktora z prośbą, czy nie wpadłby chociaż na chwilę do swojej fanki. Nie dostali odpowiedzi, aż pewnego dnia w drzwiach ośrodka stanął George Clooney. Aktor przekazał fance kwiaty i liścik z podpisem „Pat, pomyślałem, że spodobają ci się te kwiaty. Z miłością, George”.

Zdjęcie ze spotkania do internetu wrzuciła jedna z pracownic, Linda Jones. „To był pełen klasy gest wspaniałego człowieka”, skomentował rzecznik domu opieki. „Pat była podekscytowana, że może poznać swojego wielkiego idola. To była cudowna niespodzianka”, dodał.

„Ten gest potwierdził klasę tego cudownego człowieka, dzięki niemu uśmiech zagościł na twarzach wszystkich mieszkańców Sunrise of Sonning”, napisał Malcolm Hague, manager ośrodka.

 

 

To nie pierwszy raz, kiedy George Clooney wykonał ciepły gest w stronę fanów. W 2015 roku podczas wizyty w Szkocji odwiedził bar kanapkowy prowadzony przez osoby, którym udało się wyjść z bezdomności.

Beyonce zadzwoniła do nastolatki chorej na raka

Podobny gest wykonała Beyonce, która w ostatnią środę zadzwoniła za pomocą usługi FaceTime do chorej na złośliwego raka Ebony Banks. Na pomysł wpadli jej znajomi z liceum, którzy zorganizowali dla nastolatki w szpitalu imprezę z okazji zakończenia nauki. Wiedząc, że ich koleżanka jest wielką fanką amerykańskiej piosenkarki, stworzyli na Instagramie i Twitterze specjalny hasztag, #EBOBMEETBEYONCE, w którym namawiali Beyonce do spotkania z Ebony. Ich akcja zakończyła się sukcesem, a filmik z rozmowy podbija internet. Wzruszona Ebony powiedziała, że to był najlepszy dzień w jej życiu.

Leżałam w szpitalu, gdy do mnie zadzwoniła. To było moje wielkie marzenie, żeby móc spotkać się z Beyonce. Teraz wiem, że to był najlepszy dzień w moim życiu. Bey, kocham cię!”, napisała na Instagramie Ebony.

 

 

Beyoncé facetiming with Ebony, a fan with a rare cancer disease whose wish was to meet Beyoncé 😭😭🤧❤️ ------------------------------------------------ "High school student Ebony Banks, who has stage four cancer, had her dream came true Wednesday when she received a FaceTime call from her hero, Beyoncé. Banks — who attends Alief Hastings High School in Houston, Texas — has spent most of her senior year at MD Anderson Cancer Center fighting a rare stage four cancer, according to KIAH, a local news station. Earlier this month, the school district held a special early graduation ceremony for Banks, whose nickname is “Ebob,” in the hospital. And as the ultimate graduation present, Banks’ friends and classmates created the hashtag #EBOBMEETSBEYONCE on social media so that she could meet with Beyoncé in an effort to help make one of her biggest dreams come true." "Beyonce is one of her idols. She admires her so much, so we're trying to put that on Twitter and Instagram to get Beyonce's attention," said Gutierrez. --------------------------------------------------God Bless you, Ebony! We're praying for you beautiful! #BeyHive 🐝🙏🏽

Post udostępniony przez Beyoncé (@beylite)

 

Polecamy też: Najmodniejsze dziecko show-biznesu? Stylizacje córki Beyoncé są warte miliony!​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?